Móda|27.11.2014|11:04|GALLERY
FASHION NEWS: Burberry pre-fall 2015

Kreatívny riaditeľ značky Burberry (Christopher Bailey) pre nás pripravil fascinujúcu kolekciu dvoch tvárí.

Collection pre – fall 2015 zosobňuje jemnosť a zároveň drsnosť modernej britskej ženy. V jej 24 lookoch nájdete dievčenské čipkované šaty, kožené bundy, hrubé kabáty, klasické trenčkoty, letecké bundy... skrátka z každého rožka troška. Na svoje si teda neprídu len romantické duše ale aj rockerky.

Len to najlepšie

Pritom všetkom Bailey nezabudol na kvalitu materiálov. Do chladného počasia preto vybral teľaciu kožu, kašmír, semiš... Pre šaty, ktoré značka ponúka v bielej a čiernej farbe si zvolil čipku a hodváb. Prvotriedna kvalita neobišla ani kabelky a čižmy, ktoré sú ako ináč z kožušiny a teľacej kože.  

Klasika

Chýbať v nej samozrejme nesmie ich najväčšia hviezda – trenčkot. Pripravte sa však na malú zmenu. Keďže ide o kolekciu pre – fall jeho vzhľad musel Ch. B. prispôsobiť chladnejšiemu počasiu. Tešiť sa teda môžete na maslovo farebný trenčkot z bohatej kožušiny. Toto spojenie okúzli na sto percent každého.

Farby

Škála farieb sa pohybuje od krémovo bielej cez tmavo hnedú až po čierno čiernu. Nájde sa medzi nimi aj obľúbený ženský vzor – animal print a hand-paint.

 


By TR

Zdroj fotografií: burberry.com  


 

 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan