Media|06.02.2018|15:10
Finále súťaže Nevesta roka už tento piatok!

Už tento piatok 9.2.2018 sa v bratislavskej Inchebe uskutoční už 4. ročník súťaže Nevesta roka. Desať vybraných finalistiek zabojuje o titul Nevesta roka 2017, TIP Nevesta roka 2017 a Sympatia Nevesta roka 2017, a taktiež o hlavné ceny v súťaži, romantické víkendové pobyty, elektronika, či hodnotné kozmetické a darčekové balíčky.

Aj keď je súťaž Nevesta roka  pomerne mladý projekt, teší sa veľkému záujmu. Veď ktorá žena by si ešte raz neobliekla svadobné šaty a predviedla sa v nich. Aj keď pre každého manžela je Nevestou roka práve tá jeho.

Súťaž Nevesta roka odštartovala v roku 2014 a je to zatiaľ jediná súťaž tohto druhu na Slovensku i v Českej republike, nakoľko je zameraná práve na vydaté dámy v danom roku. Hlavným organizátorom súťaže je portál WomanMan.sk v spolupráci so Štúdiom Škerák. Každoročne sa finálový program a vyhlásenie výsledkov koná na jednom z najväčších svadobných veľtrhov v Bratislave.

V programe sa nevesty predvedú v modeloch známej slovenskej dizajnérky Jenny Jeshko, odhalia príbeh, ako ich manžel požiadal o ruku a čo im „vyparatili“ družičky, v spoločenských šatách od svadobnej agentúry LK Wedding a nakoniec sa predvedú v svadobných šatách salónu Giovanna. Organizátori poňali túto súťaž ako nie klasickú Miss, a preto sa aj tento rok budú víťazné nevesty dekorovať šujtášovými korunkami z dielne Violet bijoux. Programom bude sprevádzať známy moderátor Valér Ferko a hudobnými hosťami budú speváčka Natália Olcsváry Hatalová a spevák a herec Peter Makranský. Organizátori okorenili finálový program o autogramiádu autora úspešného knižného bestselleru „Mysli, konaj, zbohatni“ a jediného Česko-Slovenského online programu Makač vs. Boháč, tvorcu transformačných tréningov a priekopníka v oblasti Neurolingvistického programovania...

Áno, príde Andy Winson! Autogramiáda sa bude konať hneď vedľa pódia.

Finálového programu sa môžu zúčastniť všetci, ktorí 9. februára 2018 navštívia obľúbený Svadobný veľtrh v bratislavskej Inchebe od 16:00.

A toto je finálová 10-tka:

  1. Martina Turoňová
  2. Martina Mečiarová
  3. Lukrécia Špánik Kalvasterová
  4. Lenka Czanik
  5. Jana Tumara
  6. Štefánia Chvasčáková Horváthová
  7. Veronika Hollá
  8. Lenka Pardavá
  9. Veronika Melušová
  10. Viktória Hajtó

 

Foto: archív neviest / pixabay.com

 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan