Media|13.09.2017|17:16
Finalistky súťaže Queen of Golf zakončia sezónu štýlovo: NOČNÝM golfom!

Golf si zamilovali nie len „starší“ páni, ale už aj mladšie generácie a medzi nimi aj krásne ženy. Súťaž Queen of Golf má úspešne za sebou už 4.ročník, kde sa absolútnou kráľovnou golfu stala Natália Ondáková zo Strečna. Ešte pred samotným finálovým večerom dievčatá absolvovali niekoľkodňový golfový tréning pod vedením skúsených golfových trénerov a viaceré z nich sa golfu začali venovať naplno. Aj keď sa nám golfová sezóna o chvíľu končí, finalistky Queen of Golf sa rozhodli ju ukončiť štýlovo.

Už tento týždeň si zahrajú špeciálny nočný turnaj Texas Scramble To honor Queen of Golf 2017 v golfovom areály GOLF TRNAVA. Pravidlá nočného golfu zahŕňajú viacero dôležitých opatrení, jedným z nich je byť videný a teda okrem neónových loptičiek aj dostatočne osvetlený, a tak sa dievčatá spolu s hráčmi zabavia na „najlepšej svetelnej golfovej výzdobe“.

A keď už štýlový turnaj, tak aj štýlové ukončenie sezóny, kde inde ako v štýlovom hoteli Holiday Inn Trnava.

Súťaž Queen of Golf Vás presvedčí, prečo by ženy mali začať hrať golf? Ako povedali naši golfoví tréneri z Golf Trnava: Na golfovom ihrisku je možné stretnúť veľmi veľa zaujímavých mužov. Je možné nadviazať nové priateľstvá, zažiť kopec zaujímavých zážitkov, ale zároveň je to pohyb na čerstvom vzduchu v peknom udržiavanom prostredí. Ďalším aspektom je takmer až nutnosť zaobstarať si nové kúsky oblečenia do ich šatníka. A povedzme si pravdu, ktorá žena odolá nakupovaniu?“

Tak milé dámy, vidíme sa na greene!

Viac o súťaži Queen of Golf sa dočítate aj na našich stránkach: http://queenofgolf.sk/ alebo na našom FB a sledovať nás môžete aj na Instagrame.

 

 

Foto : archív Queen of Golf

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan