Zdravý životný štýl|07.03.2017|11:33
Geniálny recept z živočíšnej ríše

Najzákladnejším elementom zdravia je predovšetkým posilnenie imunitného systému. Zatiaľ čo aloe vera imunitu posilňuje a detoxikuje organizmus, tekuté LR Colostrum imunitu priamo formuje.

Odkiaľ sa kolostrum získava?

Kolostrum (mledzivo) obsahuje imunoglobulíny, aminokyseliny a rastové faktory, ktoré zaručujú zdravý vývoj a rovnováhu v organizme. Vzniká v mliečnych žľazách kravy bezprostredne po pôrode a je prvou tekutinou, ktorú teliatko prijíma a pomáha mu prežiť. Len vďaka nemu si môže vytvoriť vlastný imunitný štít a ustáť nápor počiatočných vírusov, baktérií a plesní, ktoré na jeho krehký organizmus útočia v prvých dňoch po narodení.

Vedecké štúdie preukázali, že kolostrum má rovnaký blahodarný efekt aj na ľudský organizmus s tým rozdielom, že ľudský organizmus nepotrebuje imunitný systém budovať, ale potrebuje ho posilniť a držať v rovnováhe.

Konzumácia predovšetkým tekutého kolostra mu to bez problémov umožňuje. Colostrum od LR je rovnako ako aj Aloe Vera Drinking Gely neporovnateľné s mnohými typovo podobnými výrobkami na trhu, s maximálnou koncentráciou danej látky a nulovým percentom toxínov.

 

Colostrum Direct


Colostrum Direct obsahuje 100 % tekuté kravské mledzivo získané výhradne z nemeckého chovu. Čisto prírodný produkt, odtučnený a zbavený caseinu. Bez umelých farbív a konzervačných látok, anabolických steroidov a antibiotických kultúr.

Odporúčané dávkovanie:

1 polievková lyžica denne

Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 16 dní od otvorenia.

 

Pre posilnenie imunity v nadchádzajúcom období odporúčame tiež:

VitaAktiv


VitaAktiv predstavuje vitamínovú explóziu z 21 druhov ovocia a zeleniny. 95 % koncentrát z ovocia a zeleniny obsahuje celý rad stopových prvkov a minerálov, napr. fosfor, draslík, horčík, jód a iné.

VitaAktiv je vhodný  pre všetky vekové kategórie. Predstavuje jednoduchú variantu pre rodičov, ktorých deti odmietajú jesť ovocie a zeleninu. Jedna odmerka pokryje dennú dávku najpotrebnejších vitamínov. Bez konzervačných látok a farbív, s príchuťou lesného alebo exotického ovocia.

Odporúčané dávkovanie:

1 odmerka denne – 5 ml

Po otvorení skladujte v chladničke, spotrebujte do 5 týždňov od otvorenia.

 

Cistus Incanus

Krehká rastlina divokej ruže rastie vo forme kríka na suchých svahoch gréckych hôr. Je účinná v boji so všetkými druhmi  vírusov a zabraňuje ich prenikaniu do buniek. Čaj z tejto rastliny detoxikuje organizmus, posilňuje imunitu a pôsobí protizápalovo.

Cistus Incanus ocenia ľudia citliví na zmeny počasia, ich imunita je oslabená a trpí častými virózami a nachladnutím.

Čaj Cistus Incanus obsahuje 95 % lístkov cistu a 5 % lístkov mäty priepornej.

Odporúčané dávkovanie:

2-3 šálky denne

Kopcovitú lyžičku zalejte 250 ml vriacou vodou a nechajte 8 – 10 minút lúhovať.

 

foto: LR Health & Beauty

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan