Vzťahy|26.01.2015|13:28
Gentlemani ešte nevymreli!

A aby vyzerali skvelo a štýlovo, vznikol pred rokom projekt Gentlemen´s. Na slovenskej blogovej aj shoppingovej scéne chýbalo niečo extra, niečo iné, inšpiratívne a porovnateľné so svetovými obdobami. Je jasné, že aj muži sa chcú páčiť, potrebujú tie správne doplnky ako náramky, farebné ponožky, tašky cez plece, či pre odvážnejších traky. Ako a s čím ich kombinovať sa rovnako dozvedia na tej istej adrese. No nie je to super? Pre každého gentlemana, ktorému nie je výzor ľahostajný a chce sa o móde dozvedieť viac je tu Gentlemen‘s! Kto sú a čo sú sa dozviete v nasledujúcich riadkoch.

Kto sú Gentlemen's?

Je to tím skvelých mladých ľudí, ktorí pri snahe skrášliť seba, našli cestu ako skrášliť všetkých. Ich blog a e-shop je ich skromnou snahou priniesť slovenským mužom možnosť nájsť, alebo vylepšiť svoj štýl. Slováci sú od prírody konzervatívni, no títo mladí ľudia veria, že aj toto sa dá zmeniť a chcú priniesť svieži vietor na nemenný trh pánskej módy na Slovensku.

Čo chcú dosiahnuť?

Priniesť doplnky pre pánov a štýl, ktorý vidieť na mužoch v zahraničí a na blogoch,  ktoré tu len nemo obdivujeme, no sme príliš konzervatívni sa inšpirovať. Ani v dnešnej dobe dostupnosti a rýchlej komunikácie nie každý vie, kde správne nakúpiť a hlavne čo nakúpiť. Tím Gentlemen´s Vám rád odpovie na akékoľvek otázky.

Neviete s čím zladiť vaše nové topánky? Neváhajte sa ich spýtať.

Čo ich motivuje?

Čo chceli pre seba a nenašli, sa naučili zohnať alebo vyrobiť. Dosť bolo frflania na nedostupnosť tovaru vhodnej kvality a estetickej hodnoty, či vysokú cenu štýlových doplnkov. E-shop a blog www.gentlemens.sk, ktorý v prvom roku života priniesol pre slovenských pánov najmä pánske náramky, krásne motýliky, štýlové pánske tašky, zápisníky, vám už čoskoro prinesie aj ďalší sortiment, ktorý by nemal chýbať v šatníku žiadneho gentlemana.

Pre koho je e-shop a blog určený?

Páni a ich polovičky, zaujímajúci sa o seba, o módu a svet okolo seba. Byť gentlemanom neznamená iba pekne sa obliecť a byť tým, čomu sa dnes vraví metrosexuál. Byť Gentlemanom je oveľa viac. Dbať na každý detail a každý kúsok oblečenia. A to nie len na sebe, ale aj v odkladacom priestore. Starostlivosť o seba a o svoje oblečenie je úplnou samozrejmosťou. Záujem o mužskú módu a svet okolo nej. Svet mužov, ktorý je úzko spojený s tým ženským. Dokonca ho nevyhnutne potrebuje aby sa muž mohol stať Gentlemanom. Slušné chovanie, všímavosť, ochota a galantnosť, to sú hlavné cti, ktoré si stránka a jej tvorcovia osvojili a chcú nimi nakaziť aj ostatných.

Kde ich nájdete?

Odporúčame navštíviť hlavne ich facebookovú stránku, ktorá je plná inšpirácie, rád a na ktorej sa dozviete všetky aktuálne novinky a trendy. Taktiež ich nájdete na Twitteri a Google+. Je to len na vašej osobnej preferencii. Údajne sa pracuje aj na pintereste alebo instagrame, sami sme zvedaví s čím prídu. No a samozrejme najdôležitejšia je ich web stránka, http://www.gentlemens.sk odkiaľ sa hravo preklikáte ku každému produktu a aj ku ich pravidelnému blogu.

 

(red)

foto: archív gentlemens.sk

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan