Móda|28.11.2012|14:06|GALLERY
Glamour Valentín

Oslávte vašu lásku spôsobom, ktorý berie dych. S pomocou dokonalej spodnej bielizne, vône, make –upu ale i výberu miesta. Čítajte a snívajte spolu s nami.

Be sexi...

Jedna z najobľúbenejších značiek spodnej bielizne Victoria Secret, pripravila ku sviatku všetkých zamilovaných špeciálnu kolekciu. Zrejme aj preto, že Valentín bude v bežný pracovný deň, kolekcia je zostavená z denných kúskov, ktoré môžete mať celý deň na sebe a cítiť sa pohodlne. Z práce môžete utekať rovno na večeru a odtiaľ rovno – do postele ;)

www.victoriasecret.com

Marry Me!

Vôňa, ktorej názov v sebe nesie nebadané rušenie. Rozmanitosť a dievčenský rumenec mu dodal Tuniský grapefruit a lístky jazmínového čaju. Ponorte sa do mikroskopických kvapiek tohto parfumu a ktovie – možno sa na vašej ruke čoskoro zaleskne svadobný prsteň.

http://www.lanvin.com/e-lanvin/INT/gifts/marry-me-eau-de-parfum-75-ml-16175.html

Make – up

V ten večer sa zahrajte na vampa. Ste ženská, zvodná a zmyselná. To všetko podčiarknete saténovým rúžom značky Dior. Vyberte si Diorific, vysokozvodný a prenádherný rúž, ktorý sa ukrýva maximálnu trvácnosť a spoľahnutie. Vyberte si aj vy z podmanivých odtieňov – od diabolskej ružovej po fialovú.

www.dior.com

Trošku bubliniek

Vychutnajte si dúšok magického nápoja Hubert. Jemné bublinky opantajú jeho hlavu a rozpovie sa jeho srdce. Spýtajte sa čo chcete, odpovie vám. Ružové je na večer najlepšie. Vychutnajte si ho a poddajte sa aj vy jeho neodolateľnej chuti.

http://www.hubertsekt.sk/

Romantické ostrovy

Sú stvorené na oddych, ale aj na tajnú svadbu. Ich romantické zákutia lákajú k ničnerobeniu a leňošeniu. Cestovatelia odporúčajú romantické Seychelly, kde môžete využiť kombináciu viacerých ostrovov. Prileťte na hlavný ostrov Mahé a odtiaľ sa presuňte katamaránom na Praslin. Neobíďte ani ostrov La Digue. Seychelly majú malý počet obyvateľov, takže si budete môcť užiť dokonalú intimitu. 

www.tabc.sk

 

 

by Ethel Grappa

 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan