Showbiz|07.10.2014|18:01|VIDEO
 

V súčasnosti je už v plnom prúde  prvý ročník súťaže Queen of Golf o najkrajšiu golfistku roku 2014.

Do súťaže sa prihlásilo veľa dievčat, ktoré s golfom už skúsenosti majú alebo sú  úplné  začiatočníčky a túžia sa tento veľmi obľúbený šport naučiť.

Jedenásť finalistiek už  absolvovalo profesionálne fotenie na promo golfového oblečenia a ešte pred samotným finále ich čaká sústredenie, na ktorom sa pod dohľadom trénera zoznámia s pravidlami golfu a celý deň budú odpalovať loptičky na greene.  

Vyhlasovateľom súťaže je golfová značka Bunker Mentality a finále súťaže ako aj golfový turnaj Texas Scramble Golf – Queen of Golf bude už tento piatok  10. októbra na  golfovom ihrisku na Táloch.

 

Turnaja sa zúčastní cca 55 hráčov, vrátane 11tich finalistiek Queen of Golf 2014.  Celodenný turnaj sa ukončí slávnostným galavečerom, počas ktorého bude finále tejto súťaže o titul Najkrajšia golfistka roku 2014.  

Finalistky a novopečené hráčky golfu zabojujú a získajú veľmi zaujímavé ceny akými sú napríklad „zelená karta“ na golf, Mercedes   na celý víkend, golfové oblečenie, luxusné plavky a topánky, ročnú starostlivosť v beauty salóne, ročnú permanentku do fitness centra a iné zaujímavé ceny.

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan