Móda|06.01.2015|12:14|VIDEO
Hot Men: David Gandy

Už nejaký ten čas pre vás pripravujeme články o blogerkách, ktorá sa oplatí sledovať na Instagrame. Načerpáte od nich inšpiráciu, dozviete sa novinky módnych trendoch... Ale nie sú jediné, ktoré sa vyplatí mať vo „following“ zozname.  Predsa len nás nejaká Kristina Bazaan, ukazujúca svoju novú, niekoľkotisícovú kabelku, neupokojí, ak je to potrebné. Ale dokázať by to mohli páni, ktorí sa môžu pýšiť titulom najsexi. A presne o nich budú naše pravidelné príspevky, ktoré nájdete každý týždeň na našej stránke.

Sexi s veľkým S

Bol by asi hriech, ak by sme nezačali s Davidom Gandym. Najznámejším britským modelom, hviezdou reklám módneho domu Dolce&GabbanaMarks&Spencer. I keď na prvý pohľad sa môže zdať, že tento tridsaťštyri ročný Brit je skôr exotickejšieho pôvodu, nie je to tak. Možno by predsa len nebolo na škodu, vymeniť exotickú dovolenku za návštevu Londýna, nemyslíte?

Ako dvadsaťjedenročný vyhral v súťaži zmluvu so známou modelingovou agentúrou. Od vtedy patrí k najobsadzovanejším modelom súčasnosti. Okrem toho píše blog, angažuje sa v charite a patrí medzi najštýlovejších ľudí. V roku 2010 ho British Fashion Council nominoval ako, prvého mužského modela vôbec, na cenu "Model of the Year". Britské vydanie Vogue ho v roku 2011 oslovilo s ponukou písania blogu pod ich hlavičkou, kde prispieval článkami najmä o živote v Londýne, jeho láske k autám a o kariére.

Ak teda potrebujete občas upokojiť svoje nervy a potešiť oči, rozhodne by ste mali sledovať tohto sympatického, modrookého krásavca. Nájdete ho pod menom davidgandy_official. Síce zo svojho súkromia veľa fotiek nepridáva, tešiť vás však môžu tie pracovné príspevky. David často pózuje len v spodnej bielizni, a to už je naozaj oko potešujúce.

 

R

foto: instagram.com/davidgandy_official

video: youtube.com/celebritycommercialtv

 
Video 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan