Domácnosť|29.11.2016|10:08
Ideálny vianočný darček? Existuje!

Patríte k ženám, ktoré už od konca leta prežívajú stres z toho, že treba myslieť na vianočné darčeky? Máte dokonca pocit, že rok čo rok míňate na Vianoce čoraz viac peňazí? Máme pre vás tip, ako ušetriť nervy, aj sklamanie zo zle premysleného darčeka.

Vianočný čas je predovšetkým o rodine a o domácej pohode. No každoročné naháňanie sa za tými najlepšími nápadmi a najoriginálnejšími darčekmi môže viesť k opačnému výsledku. Behanie po obchodoch je vyčerpávajúce a vymyslieť množstvo darčekov pre všetkých členov domácnosti vás pripraví o nervy. Vyberte tieto Vianoce darček, ktorý je kombináciou zábavy a dobrodružstva, a zároveň dokonale umocní sviatočnú náladu. Navyše je zaručené, že z neho bude mať radosť celá rodina a dokonca aj priatelia budú vašu pohostinnosť vyhľadávať čoraz častejšie.

Svojich najbližších prekvapíte televízormi SUHD od Samsungu, ktoré zaručujú tie najlepšie zážitky pre všetkých. Obľúbené vianočné rozprávky si totiž najlepšie vychutnáte s technológiou Quantum Dot. Vďaka nej sa budú farebné vianočné ozdoby v televízore lesknúť rovnako ako tie vaše v obývačke. A kvôli extrémne hlbokému kontrastu ešte viac vynikne belasá obloha či snehobiela zimná pokrývka.

Najkrajšie sviatky v roku sú spojené aj so sledovaním starých československých filmov a nezameniteľných ruských rozprávok. Televízory SUHD sú ako stvorené pre vytvorenie dokonalej harmónie kvality obrazu pri zachovaní nostalgickej atmosféry. Obľúbené staršie programy si totiž môžete pozrieť v UHD kvalite, čo ocenia aj naši najmenší, ktorým šum a pukanie charakteristické pre programy z minulého desaťročia už nič nehovorí.

Kvalitný vianočný darček by nemal vydržať len jednu sezónu. A tak máte zaručené, že s televízormi SUHD strávite aj mnoho ďalších sviatkov. Samsung totiž k vybraným modelom ponúka až 10-ročnú záruku pre prípad vypálenia displeja. Túto akciu môžete využiť až do konca kalendárneho roka. A tu už sa naozaj oplatí zamyslieť sa nad tým, či zvoliť darček, ktorý omrzí, alebo taký, ktorý budete využívať každodenne počas celého ďalšieho desaťročia.

Teraz vám stačí vybrať si už len veľkosť uhlopriečky od 49 do 88 palcov a rozhodnúť sa, či je váš interiér skôr v klasickom štýle, alebo máte chuť na niečo nové. Vašu obývačku totiž okrem tradičnej plochej obrazovky môžu osviežiť aj futuristické zakrivené alternatívy SUHD televízorov. Pripravte vašu rodinu na to, že tieto Vianoce budú o verných farbách, hlbokých kontrastoch a skvelých zážitkoch!

foto: samsung-bonus.eu

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan