Móda|25.04.2016|20:25
Investujte do sexy vecičiek

Je čas vymeniť zimný šatník za ten letný. Zo skríň si vytiahnite krásne topánky, kabelky, či šaty. V horúcich dňoch nie je nič lepšie, ako si dať pod romantické šaty samodržky. Budete sa cítiť skvelo a neodolateľne. Ešte viac vzrušujúce sú určite korzety. Každá žena túži byť sexy mačičkou. Viete ako na to?

Už ste sa niekedy zamysleli nad tým, prečo sa ženy parádia, fintia a snažia sa byť trendy? No predsa, aby sa zapáčili mužom. No na nich treba ísť trošku rafinovanejšie. Musia doslova horieť túžbou po vás.

 

Niečo zahalené, niečo tajomné

S pribúdajúcimi slnečnými lúčmi a dvíhajúcou  teplotou sa ženy čoraz viac začnú odhaľovať. Na to, aby ste sa cítili sexy si pod šaty dajte samodržiace pančuchy. Uvidíte, že vďaka nim sa celý deň budete cítiť sebavedomejšie ako hocikedy pred tým. Navyše, samodržky sú najpraktickejšie pančuchy vôbec. Opticky predĺžia vaše nohy a dodajú im erotický náboj hlavne vtedy, ak si vyberiete pančuchy so sexy čipkovaným lemom. Ak si na rande s pánom Božským zvolíte šaty, ktoré pri preložení nôh jemne odhalia čipkovaný lem samodržiek, uvidíte, že dlho odolávať nebude.

 

Vášeň na požiadanie

Ak máte pocit, že váš partnerský život by potreboval iskru na rozdúchanie vášne, mali by ste staviť na jemnú erotiku. V čom vyzerá žena pre muža najviac sexy? Predsa v parádnom korzete, ktorý jej nádherne vytvaruje postavu, vytvorí osí pás, upozorní na jej prednosti a zároveň skryje to, čo by nemalo byť vidieť. Po dobrej večeri pri sviečkach by mal byť ideálnou voľbou na romantický večer s priateľom práve sexy korzetík. Potom sa na vás muž vrhne bez rozmýšľania. A presne to ste chceli dosiahnuť.

 

Vytúžená odmena

Každá žena chce byť niečím výnimočná. Keď máte zlé obdobie alebo vám jednoducho nevyšiel deň, urobte si radosť a užite si svoje zarobené peniažky. Čo tak investovať do krásnej novej kabelky? Farebné, veselé a hravé môžu byť jedine štýlové kabelky Desigual, pri ktorých už na prvý pohľad vidieť, že sa líšia od ostatných. Každý jeden kus je doslova umeleckým dielom a sú vytvorené z kvalitných materiálov. Taká pekná, nová, voňavá, farebná kabelka vám padne do ruky ako uliata. Neváhajte už ani minútu a zaobstarajte si tú svoju.

 

foto: koláž sexy-pradlo.sk

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan