Showbiz|16.07.2014|11:21|VIDEO
 

Speváčka Ivanna Bagová, ktorú poznáme aj ako víťazku historicky prvého Hlasu Česko Slovenska prichádza od vydania prvého „vlastného“ singla „Vráť sa späť“ spolu s videoklipom v apríli tohto roku, s ďalšou novinkou, z ktorej budete prekvapený.

“Keďže je tu leto, teplo, prázdniny a dovolenky, tak k tomu nepochybne patrí aj zábava, party a výborná hudba. Vždy som chcela naspievať niečo letné a veselé, ako sa povie „letný hit“. Dúfam, že sa vám tento nový singel v spolupráci s výbornými DJ s názvom „DJ DROZĎO & DEMEX feat. IVANNA BAGOVÁ - START IT“ bude páčiť”, smeje sa Ivanna.

O hudobnú produkciu a mastering sa postarali DJ DROZĎO a DEMEX v DEMEX-ovom štúdiu v Martine. Táto hudba Ivanku zaujala a inšpirovala k zloženiu textu a melodickej linky spevu.

 

Kto je DJ DROZĎO a DEMEX?

DJ DROZĎO alias Matej Drozdi sa venuje DJ-ingu už od svojich 16-tich rokov. Momentálne hráva v najlepších kluboch na Slovensku.

DEMEX alias Jakub Mišík sa venuje vlastnej produkcii. Má za sebou už desiatky vydaných skladieb v rôznych vydavateľstvách, ako napr. aj v U.M.A. Music Awards, kde bol vydaný Hardwell, Axwell, Nicky Romero a ďalší populárni svetoví producenti.

“K novému singlu DJ DROZĎO & DEMEX feat. IVANNA BAGOVÁ - START IT sme natočili, a rovno ho vydávame aj s videoklipom, ktorý si môžete pozrieť na YouTube“, hovorí Ivanna. „Prvá časť videoklipu sa natáčala na Lážo-Plážo v Žiline a druhá v krásnej prírode okolí Martina. V skladbe „START IT“ sme sa snažili vystihnúť hlavne pozitívnu náladu, leto a CRAZY PARTY“, dodáva Dj Drozďo a Demex. „Som veľmi rád, že som začiatkom tohto roka kontaktoval týchto skvelých a talentovaných pánov ohľadne nadviazania spolupráce po tom čo som videl výsledky ich predchádzajúcej práce. Slovo dalo slovo, a výsledkom je singel a videoklip“, vysvetľuje Vladimír Ivanička, manager Ivanky Bagovej.

 

Odkaz pre fanúšikov:  Veríme, že tento singel vo vás vzbudí len pozitívnu náladu a po jej vypočutí budete mať krajší deň. S „DJ DROZĎO & DEMEX feat. IVANNA BAGOVÁ - START IT“ v duchu hesla „CRAZY PARTY - HAPPY DAY“.

 

Krst singlu a videoklipu bude 9.8.2014 v MINISTRY of FUN v Banskej Bystrici. 

 

WEB Ivanna Bagová:

www.IvannaBagova.sk

WEB Dj Drozďo:

www.DjDrozdo.sk

 

Facebook Ivanna Bagová:

https://www.facebook.com/IvannaBagovaOffiicial

Facebook Dj Drozďo:

https://www.facebook.com/djdrozdo

Facebook Demex:

https://www.facebook.com/pages/Demex-trance-music/163805107016911

 

YouTube Ivanna Bagová:

http://www.youtube.com/user/IvannaBagova

YouTube Demex:

https://www.youtube.com/user/SVKDJ

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan