Showbiz|06.12.2015|22:16
Janais pokrstila nádherný vianočný album, pri ktorom budete potrebovať vreckovky

Krst na narodeniny. Speváčka Janais vysypala na vianočný album ihličie. Druhého decembra uviedla do života album Vianočná Janais.

Keď ho budete počúvať, pripravte si vreckovky. Takto reagovalo už niekoľko fanúšikov speváčky Janais, ktorí počúvali jej vianočný album. Horúcu novinku na slovenskom trhu Vianočná Janais pokrstila druhého decembra v známom bratislavskom kníhkupectve na Obchodnej ulici.

Krstom sprevádzali úžasní komici Juraj Šoko Tabáček a Stano Staško, ktorí tomu dodali tú správnu humornú atmosféru. Vianočný album Janais pokrstila na svoje narodeniny, krstnými rodičmi sa stali jej fanúšikovia, ktorí naň vysypali ihličie.

Kníhkupectvo praskalo vo švíkoch a ľudia sa vniesli do Vianoc piesňami ako Nech sneží, Go tell it on the mountain, Búvaj dieťa krásne a inými. Nechýbali ani torty, jedna pre album a druhá pre speváčku. Prítomní si pochutnali aj na karamelových jabĺčkach a pripili si šampanským.

Na albume je aj ani prekvapenie v podobe duetu Biela pieseň, ktorý Janais naspievala so Zuzanou Smatanovou a bonus Blessed, pieseň venovaná utečencom.

by Diamond

Foto: Milan Dujava a Katarína Sedláková

 

 

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan