Fashion & Luxury|12.04.2017|12:38
JAR PATRÍ NÁM – „ČELENKÁM“

Nemusíte byť malým dievčatkom, aby ste si dopriali tento milý doplnok, ktorý tvár a vlasy rozžiari. Určite vám aj úsmev na tvári vyčarí. Využite nový MUST HAVE JARI!

Tak tento rok nie sú výsadou iba mladučkých dám. Zjavil sa vám tento detský rozmar v hlave? Túto sezónu je to dovolené – nápad z hlavy, na hlave nech sa zjaví...


...a má svoje výhody. Okrem toho, že na tejto novej módnej vychytávke môžete vyblázniť, spestrí nudný outfit aj vlasy zachytí. Ak máte svoju „čelenku“, dáte zelenú must have kúsku jari i pohodlnému účesu bez vlasov v tvári. Ak patríte medzi ženy, ktoré príliš nemusia padajúce vlasy, na čelenky si rýchlo zvyknete.

...obyčajné pre neobyčajný deň...

Ide v podstate o malý zázrak, ktorý obohatí každodenný look. Či už nosíte vlasy rozpustené, iba tak voľne pohodené alebo zopnuté. Vynosí sa všade. Samozrejme sa majte pri jej výbere na pozore. Aj keď fantázii sa medze nekladú, do práce stačí iba tá jemná jednofarebná, poprípade s malým vzorom – môže byť látková s hŕstkou kvetov. No aj obyčajná čierna, biela a nude – ani tie nie sú žiadna „nuda“.

Ak ste zástankyňou extravagantných doplnkov – my vo WomanMan magazine sme rozhodne „za“. „Za“ by ste „za ňu“ mali byť vonku s priateľmi, na kávičke so známymi alebo na tajnom rande po práci. Ani domov chodiť nemusíte – zvýraznite pracovný make-up na popracovný sexi look. Stačí červený rúž, brónzer a účesu doprajte „čelenkovú romancu“.

...na šialené párty s crazy čelenkovým doplnkom...lepšie mať šialenstvo na hlave ako v hlave...


To už áno. Sem sa hodí výrazná a dominantná! Tu nikoho neurazí! „Zadeľte“ si na seba výraznú s kvetmi, extravagantnú s chlpatými ozdobami, takú, čo svieti aj s trblietkami. Tu sa medze nekladú...hranice si určujete Vy!

Je tu iba zopár mesiacov – nové MUST HAVE JARI! Ktorá si ju“zadelí“?!

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: tumblr.com

 

 

 

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan