Fashion & Luxury|11.03.2017|16:19
JARNÉ KLOBÚKOVO

Pre dni daždivé, pre dni slnečné! Osviežte svoj outfit spolu s prichádzajúcim sviežim vánkom jari!

Zameňte zimné čiapky a baranice za jarné klobúky! Sneh vymenil dážď a mraky slnko na oblohe. Pekný klobúk neuškodí žiadnej hlave!

Cylindre, či poľovnícke. Nosia sa všetky! Aký si vybrať? Klobúk Vás musí svojim štýlom priťahovať.

...na detailoch záleží...

Je pekný, no niečo Vám na ňom prekáža. Viete, že správny výber závisí od ženskej duše? Pre duše plné romantiky a melanchólie, sú jemné a oblé klobúky to pravé! Pre „pohoďáčky“ a ležérne dámy odporúčame štýlové poľovnícke, či športové modely. Máte dušu plnú rebélie? Tak určite siahnete po tmavých farbách, po klobúkoch s provokatívnym zdobením a strohými líniami.

...záleží aj na tvári...

Aby ste si zvolili tie správne tvary. Ak máte jemnú tvár s drobnými črtami, obíďte oblúkom hranaté a ostré tvary klobúkov. Ak ste nositeľkou výrazných čŕt, tak pre Vás nie sú zase romantické modely.

...záleží aj na tvare tam „nižšie“...


Samozrejme voľbu správneho typu módneho doplnku na hlave ovplyvňuje nielen tvar tváre, ale aj postavy. Šírka klobúka musí korigovať tvar ramien – záleží teda, či sú užšie a či širšie. Klobúk nedokonalosti napraví.

...ako ho zladiť a kam ho nosiť...

V kombinácii s trenčkotom alebo kabátom sa hodí do práce a na iné formálne eventy. Chcete univerzálny? Stavte to na čiernu, či sivú farbu. Chcete pôsobiť mladistvo a sviežo ako prvé jarné lúče? K džínom nahoďte výrazné farby. Klobúk dominuje!

Či chcete byť elegantná a formálna. Je Vašim cieľom ležérnosť a jarné pohodlie? Nech je zámer akýkoľvek. Pre romantické duše, aj pre rebelky! Klobúk sa na jar nosiť musí!

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: Tumblr

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan