Media|31.01.2018|23:09
Jedna noc s Päťdesiatimi odtieňmi sa blíži!

Nenechajte si ujsť filmový maratón všetkých "odtieňov".

Kultová knižná – a dá sa povedať, že už aj filmová - séria Päťdesiatich odtieňov sa blíži k vyvrcholeniu. Cinema City preto okrem predpremiéry Päťdesiatich odtieňov slobody pripravuje pre fanúšikov tohto drsne-romantického filmu aj bozk na rozlúčku: nočný maratón všetkých troch dielov.

 

Počas jediného vzrušujúceho večera návštevníci Cinema City na vlastnej koži pocítia Päťdesiat odtieňov sivej, Päťdesiat odtieňov temnoty a predpremiérového filmu Päťdesiat odtieňov slobody. Maratón Odtieňov bude prebiehať už 7. februára 2018 (streda) vo všetkých kinách Cinema City. Diváci majú jedinečnú šancu dozvedieť sa, či Christian a Anastasia budú žiť ako manželia šťastne až do smrti, alebo či si pre nich osud prichystal pár rán. Jedno je isté už teraz: režisér James Foley sa s divákmi nemazná a pripravil im tvrdé a nečakané prekvapenia. Dokážete s ním udržať tempo celú noc?

Ak si chcete užiť nezabudnuteľnú noc s Christianom a Anastasiou, podľahnite svojim živočíšnym pudom a kúpte si lístok na „Maratón Odtieňov“ ešte dnes. Lístky sú stále v predaju,  stačí kliknúť na: http://cinemacity.sk/showFeatInfo?featureCode=2644S2R.

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan