Fashion & Luxury|10.12.2012|11:31|GALLERY|VIDEO
JESENNÉ A ZIMNÉ TRENDY 2012/2013 V TOPÁNKACH.


Hádam každý z nás sa ráno umyje, oblečie, obuje. Je to niečo nad čím sa ani nezamýšľame. Snáď riešime čo si oblečieme a obujeme. No a to môže byť niekedy vážna dilema. Vďaka módnym trendom na konkrétnu sezónu sa môže tento problém vyriešiť, prípadne sa minimálne inšpirovať. Bosí nechodíme ani v lete.

Koža je šik, nadčasová a tvárna. Je nielen trendy ale výborne ochráni pred roztopašou počasia. Môže byť lakovaná, metalická, matná, v kombinácii s inými materiálmi.

Kolekcie módnych návrhárov a značiek  sú rozmanité a ponúkajú niekedy až malé umelecké diela, ktoré neviete či chcete skutočne nosiť alebo si nimi radšej ozdobiť interiér. Niektoré topánky odrážajú neskutočnú kreativitu a dokonalé prepracovanie. Niekedy až vyrážajúci dych.

I napriek chladnému počasiu kolekcie ponúkajú príjemnú farebnosť. Červená je všeobecne veľkým trendom túto sezónu. Červené črievice sú proste „in“.  Kombinácia farieb robí z topánok chodiace obrazy, ktoré vyjadrujú nálady tvorcov a vzťah nositeľov. Zlatá už nemusí byť len v doplnkoch. Celkom sa vyníma aj na topánkach. Trochu výstrednosti a elegancie a budete žiariť cez deň či večer. Budete skutočnou hviezdou.

Čipka je opäť šik. Tá je príliš sexi, príliš francúzka, aby vyšla z módy. Vyjadruje neskutočnú ženskosť. Obuť sa, zadržať dych a otvoriť zmysly.

Neskutočná kreativita sa odzrkadľuje pri kombinácii materiálov, či výbere štýlov. Topánky zdobené šperkami. Originálne, vkusné a veľmi honosné. Krk nemusí byť vždy to najlepšie miesto na zdobenie.

Potlač je snáď samozrejmosť. Zvieracia je stále „in“. Extravagantné topánky s výraznou potlačou a so správne zvoleným outfitom vás nenechajú neviditeľnými.

Inšpirácie zachádzajú do honosného baroka cez vojenské čižmy ale tiež vychádzajú z jemných baletných topánok.

Opätky sú od výmyslu sveta. Malé, hrubé, tenké, vysoké či nízke alebo minimálne. Stačí si vybrať to najkomfortnejšie pre seba. Byť trendy ale vedieť v nich aj chodiť! NetrebaBuďte ženou a nie kačicou!

Trendy na sezónu jeseň/zima 2012/2013 v topánkach sú rozmanité, myslia na každého, na romantickú dušu, sexi bohyňu, extravagantnú provokatérku ale i na konzervatívnu milovníčku. Vedieť si len správne vybrať. A keď ráno budete stáť pred zrkadlom a nebudete vedieť čo na seba, stačí aby ste vedeli jedno, kým chcete byť dnes!

 
Video 
 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan