Culinary|15.10.2018|14:29
Jogurtové smoothie Balance

Chuť jemne rozmixovaného ovocia a zeleniny s lahodným jogurtom Hollandia. To je nové smoothie Balance. Jogurtový nápoj s prospešnými kultúrami BiFi, minimálnym obsahom cukru a s vysokým podielom ovocia a zeleniny.  

*  BEZ lepku

*  Prospešné BiFi baktérie

*  Vysoký podiel ovocia a zeleniny

*  Bez stabilizátorov, farbív a aróm

*  Zdroj bielkovín

Jogurtové smoothie Balance je určené všetkým, ktorí si potrpia na vyvážený a zdravý životní štýl. A zároveň zbožňujú chuťovo pestré kombinácie čerstvého ovocia a zeleniny v jemnom jogurtovom nápoji.

Značka Hollandia si potrpí na vysokú kvalitu. Mlieko pochádza z fariem pri Slavkovskom lese, ktoré se spracúva v mliekarni v Krásném Údolí. Jogurtové smoothie neobsahuje pridanú vodu, preto nie sú potrebné  stabilizátory v jogurtovej hmote.

Jogurtové smoothie Balance je navyše bez lepku. Môžu si ho teda vychutnať aj osoby s bezlepkovou diétou. Zdravie podporia prospešné baktérie Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus, ktoré majú priaznivý vplyv na oblasť črevnej mikroflóry.

Súčasťou balenia jogurtového smoothie Balance je špeciálny dvojvrstvový a praktický vrchnák, ktorý vám dovolí vychutnať si nápoj pri chôdzi, v aute alebo napríklad  vo vlaku.

Doprajte si jogurtový nápoj Balance, ktorý je dostupný v štyroch rôznych príchutiach:

*  Zázvor, banán, červená repa

*  Špenát, jablko, hruška, banán

*  Konopné semiačka, dyňa, maracuja, avokádo

*  Pomaranč, jablko, banán

 

Jogurtové smoothie Balance se predáva v 230 gramových baleniach za cenu 1,09 €.

 

Viac info najdete na www.hollandia.sk

... a SME aj na Instagrame

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan