Travel|23.05.2017|17:06
Južný wellness plný zážitkov

Kam za relaxom, oddychom a krásou? K susedom! Bez práce a bez stresu, bez nekonečného cestovania – užite si wellness pobyty v blízkom Maďarsku!

Výhodná cena aj poloha. Blízko, no stále dostatočne ďaleko na oddych od práce a dennej rutiny. Také sú kúpele v Maďarsku!

Výnimočné miesta,  krásne prostredie príjemných pobytov, umiestnenie – čo by ste „kameňom“ dohodili – robia z wellness pobytov u susedov lukratívnu destináciu, kde objavíte svoje obľúbené maďarské kúpele. V ich výbere pomôže portál plný oddychu. Relax portal Interspa a ich ponuka, kde každý objaví maďarské pohodlie šité na mieru.

...výnimočná cena, euro vs forint = správna mena...za menej si dovolíte viac...

Aj preto sú obľúbené. Kvôli lukratívnej mene. Zážitok umocní, kurz, ktorý je výhodný. Aj preto sú cenovo atraktívne wellness pobyty v Maďarsku. Taká je Maďarská republika a jej ponuka víkendových pobytov v blízkosti Balatonu a v pohodovom „zajatí“ kúpeľných miest.

...bez veľkých ciest...

Ponúkajú procedúry pre jednotlivcov, dvojice aj skupiny. Spolu s wellness oddychom si užijete more južných susedov Balaton, kultúru a peknú prírodu.

...do Maďarska s istotou...

Ak potrebujete bezpečie pre relax v kúpeľoch a pobyte u našich susedov – tak si svoje dovolenkové šťastie poistite. Zabezpečte si svoje cestovné poistenie online na stránke Európskej cestovnej poisťovne. Je to bez problémov, aby ste ich nemali ani počas ciest a pobytov. Európska cestovná poisťovňa je výhodná. Prináša zvýhodnenia pre rodinu, kryje športy ako lyžovanie, snowboarding, potápanie a horolezectvo. Je dôvodom šťastných ciest!

Vybehnite z dennej rutiny a vybehnite za roh Slovenska k susedom do Maďarska. S najlepšími kúpeľmi, s finančným zvýhodnením a s istotami.

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto:  interspa.sk / pixabay.com

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan