Showbiz|23.08.2016|14:50
Karina Fečková novou Queen Beauty Universe Slovakia

Queen Beauty Universe Slovakia 2016 už pozná svoju víťazku, ktorá bude reprezentovať Slovensko koncom septembra na svetovom finále Queen Beauty Universe 2016 v španielskej Malage.

Víťazkou druhého ročníka súťaže krásy Queen Beauty Universe Slovakia sa stala 21-ročná Karina Fečková z Martina. Odborná porota na čele s národnou riaditeľkou súťaže Katarínou Ficelovou ju vybrala v sobotu večer na zámockom hoteli The Grand  Vígľaš.

Ako druhá sa umiestnila 18. ročná študentka Nikola Kamenárová a víťaznú trojicu uzavrela 24 ročná modelka Nikola Kurajská, ktorá mimochodom získala aj titul Queen Beauty Universe Slovakia of Banco Casino.

Ani ostatné Finalistky charitatívnej súťaže Queen Beauty Universe Slovakia 2016, Michaela Štefková, Aneta Puškárová, Simona Pálešová, Gabriela Cigániková, Diana Olívia Zemková Zuzana Huňová a Dominika Pašiaková - Face of Queen Beauty Slovakia 2016, neodišli naprázdno, všetky dostali darčeky od partnerov súťaže.

Hviezdami tohto dňa boli aj prekrásne veterány, nakoľko na zámku The Grand Vígľaš sa konala 2. ročník The Grand Retro Show, kde finalistky absolvovali počas dňa módnu prehliadku v retro šatách zo salónu Eva Mária a Saint Dot, na základe ktorej návštevníci hlasovali aj o Queen Beauty Universe of The Grand Retro Show. Tou sa stala súťažiaca Diana Olívia Zemková. Cenu jej odovzdala majiteľka zámku The Grand Vígľaš, Regina Rekitar.

Finalistky sa v rámci večera predviedli vo večerných outfitoch zo salónu EvaMária, dízajnérky Michaely Benkovskej, exkluzívnych šperkoch od Stylo by Bibiana Hallová st. a plavkách od Relleciga. Priebehu večera sa o krásu dievčat postaral profesionálny kaderník Dušan Fungáč, a tím kozmetických poradkýň a vizážistiek Mary Kay na čele Ivany Vernarcovej.

Víťazka súťaže Karina Fečková bude reprezentovať Slovensko koncom septembra na svetovom finále Queen Beauty Universe 2016 v španielskej Malage, kde bude jej úlohou okrem vlastných predností predstaviť aj niektorý sociálny problém existujúci v jej rodnej krajine.

Karina Fečková pracuje v lekárni ako farmaceutická laborantka, preto sa zameriava na zdravotníctvo, nepáči sa jej totiž dlhá čakacia doba u lekárov, nekvalitná zdravotná starostlivosť.

Karina po návrate z prestížnej súťaže vám svoje zážitky priblíži osobne.

O hudobný program sa postarala talentovaná a ambicozná speváčka Bibiana Hallová ml. Celým večerom hostí a finalistky  prevádzala moderátorka Mirka Almasy.

 

foto Lukas Matej

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan