Móda|18.09.2016|16:11
KÁRO VS VRÚBKOVANY ÚPLET

FASHION A MÓDA MAJÚ V SEBE KÚZLO. JE TO ČARO, KTORÉ SO SEBOU PRINÁŠA KAŽDÁ NOVÁ SEZÓNA A ROČNÉ OBDOBIE. VŽDY JE TU NIEČO, ČO VLÁDNE. CHARAKTERISTICKÉ PRVKY KAŽDEJ SEZÓNY...A TAK JE TO AJ S TRENDY KÁROM A ŠIK VRÚBKOVANÝM ÚPLETOM!

Na túto jesennú fashion sa nik sťažovať nemôže. Je hravá, zábavná. Objavujú sa v nej hity spred desiatok rokov, retro sukne do áčka, ale nechýbaju i nové prvky v podobe extravagantných chlpatých doplnkov. K tejto jeseni patrí aj nestarnúce KÁRO A ELEGANTNÝ VRÚBKOVANÝ ÚPLETOVÝ MATERIÁL!


Presne tieto kombinácie vládnu šatom, topom, tielkam, sukniam. Všetko je zrazu „akési pásikovo-vrúbkované“. Je to materiál tejto sezóny! Vrúbkovaná úpletová látka je príjemná a sexi. Pohodlná, strečová a obťahuje ženské krivky k dokonalosti. V priliehavom vrúbkovanom tope, tričku, šatoch vynikne sexepíl ženskej postavy. Krásny úplet v rôznych farbách. Úplet s pásikmi, resp. malými vrúbkami pôsobí žensky a elegantne.

FASHION KOMBINÁCIE JESENE – NECH STE V TRENDE


VRÚBKY A RIFLOVÉ ÁČKO

Vrúbkovaný úpletový top a retro sukňa do áčka z rifloviny spolu so šnurovačkami, čižmami a pre teplejšie dni s lodičkami!

ŠATY PLNÉ VRÚBKOVANÉHO ÚPLETU A DLHÉ MAXI SUKNE

 

Všetko z vŕubok a úpletu, všetko v jednej zemitej farbe. Pristane im šedá, čierná, vínová či kaki! Takéto sú šaty z úpletu, alebo sukne. Sukňu si dolaďte už vzorovaným vrškom a jednoduchosť šatov rozbite zase výraznou bižutériou alebo hravou šálou!

KÁRO, KÁRO, KÁRO – BOLO TU, JE AJ BUDE!

Tak tento hit je must-have! Kárované sukne, nohavice, no najmä košele sú  v megatrende jesene 2016. Prečo aj nie, káro nevyhynie nikdy.

ROZBITE KÁROM VRÚBKOVANÝ ÚPLET

Rozbite károvanou košeľou krásne jemné vrúbkované šaty z úpletu. Jemnému a elegantnému outfitu dodá károvaná košeľa „tvrdosť“ jesene. A jeseni práve toto pristane! Jednoduchosť šiat doslova „rozbije“ károvaná košela uviazaná na malý uzlík okolo pása. Naozaj hit sezóny 2016!

STAŇTE SA KÁROVANOU ŠTUDENTKOU S ELEGANTNÝM VRÚBKOVANÝM ÚPLETOM

Kárované sukničky často evokujú rovnošaty amerických študentiek s bielou košielkou...a je to sexi! Predstava študentky so sukničkou zakrývajúcou, iba to čo má, láka nejedného zrelého muža. Kárované sukne majú v sebe charizmu. Skombinujte charizmatické káro študentskej skladanej sukničky s vrúbkovaným vrškom. Úpletovým topom a zase ste to dnes vyhrali! Ďalší outfit vyjadrujúci zmysel pre módu tejto jesene!

Staňte sa fashion DIVOU TEJTO JESENE A OVLÁDNITE SVET MÓDY 2016! Zlaďte sa k trendy inovatívnosti a využite jesenné outfity od WomanMan! Buďte v obraze, kráčajte s módou tejto sezóny. STE TO IBA VY VS KÁRO A VRÚBKY. PRESTAŇTE BOJOVAŤ A PODDAJTE SA IM!

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: Tumblr, Bershka.com

 

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan