Domácnosť|29.11.2018|15:10
Kimbino radí: Nakupujte vianočné darčeky s rozumom a výhodne

Vianoce by mali byť sviatkami lásky a pokoja. Žiaľ, až príliš často im predchádza stres a napätie. Starosti s výberom vhodných darčekov spojené s obmedzeným rozpočtom nás ukracujú o radosť, ktorú obdarovávanie prináša. Preto sme hľadali spôsob, ako nájsť tie najlepšie darčeky za najvýhodnejšiu cenu. 

 

Na Ježiška sa teší každý, kto má možnosť niekoho obdarovať a urobiť mu radosť. Ak sú v rodine malé deti, atmosféra Vianoc je ešte krajšia. O to horšie je sklamanie, ak po rozbalení krásneho papiera opäť nájdeme pár ponožiek, nové pyžamo či vec, ktorá pre nás vôbec nie je vhodná. Netreba zabúdať ani na to, že deti sú každým rokom staršie a menia sa aj ich záujmy. Kúpa dreveného vláčika je výborný nápad pre 2 až 3-ročného drobca, avšak taký 15-ročný tínedžer z neho iste nebude nadšený. 

Skúste byť kreatívni a vymyslieť niečo celkom nové. Aby ste mali lepší prehľad o ponukách v obchodoch, pomôžte si s Kimbinom. Práve na jeho stránkach nájdete zaujímavý tovar za akciové ceny.  Keďže združuje letáky najznámejších obchodných reťazcov, máte istotu, že ste všetko nakúpili lacnejšie a výhodnejšie.  


Neviete prísť na nič zaujímavé? Stavte na klasiku! 

Ak si nad vhodným darčekom lámete hlavu už hodnú chvíľu a na nič ste neprišli, pouvažujte nad nasledovnými overenými tipmi. Ženy sa vždy potešia parfumu, šperku a novému štýlovému kúsku oblečenia. U mužov zase zabodujete elektronikou, dobrou knihou, a v prípade, že máte domáceho majstra, aj doplnením jeho zbierky náradí.  Seniori si radi pod stromčekom nájdu výživové a vitamínové doplnky, knihu či fotoknihu, alebo poukaz na kúpeľný pobyt. Malé deti sa tešia akejkoľvek hračke, tínedžeri skôr elektronike, knihe a ak majú nejaký koníček, ocenia doplnok, ktorý im pomôže ich hobby ďalej rozvíjať. Ak uprednostňujete nákupy online, pozrite si letak od Mall, kde nájdete široký výber tovaru a môžete tak nakúpiť väčšinu darčekov na jednom mieste.


Pokiaľ uprednostňujete osobnú návštevu predajne, ale nechce sa vám behať z jedného obchodu do druhého, širokú ponuku rôznych darčekov nájdete v sieti Lidl. Sú tu hračky, potreby pre domácich majstrov, odevy aj elektronika. Rozsiahly sortiment ponúka aj Kik, kde nájdete veci nielen pre drobcov, ale aj pre ich mamičky a oteckov a dokonca aj pre domácich miláčikov. 


Tí, ktorí sa skutočne chcú vyhnúť stresom a tlačeniciam v obchodoch, by mali uprednostniť online nákup z pohodlia domova. Nielen, že všetky darčeky obstaráte rýchlo a jednoducho, ale navyše ich v prípade, že ste sa netrafili do vkusu obdarovaného, môžete do 14 dní vrátiť. 

Stiahnite si aplikáciu Kimbino do vášho mobilného telefónu a buďte informovaní o  zľavách a akciách vo viac ako 120 obchodoch na celom Slovensku. Listujte v letákoch online kedykoľvek budete chcieť a vďaka Kimbinu majte najlepšie ponuky letákov stále so sebou.

  

 

 

 

 

 

 

foto: Shutterstock.com

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan