Aktuality|08.02.2017|11:46
Ktorá získa titul Nevesta roka 2016?

V piatok 10.2.2017 sa v bratislavskej Inchebe uskutoční už 3. ročník súťaže Nevesta roka. Desať vybraných finalistiek zabojuje o titul Nevesta roka 2016, TIP Nevesta roka 2016 a Sympatia Nevesta roka 2016, a taktiež o hlavné ceny v súťaži, romantické víkendové pobyty, elektronika, či hodnotné kozmetické a darčekové balíčky.

Aj keď je súťaž Nevesta roka  pomerne mladý projekt, teší sa veľkému záujmu. Veď ktorá žena by si ešte raz neobliekla svadobné šaty a predviedla sa v nich. Aj keď pre každého manžela je Nevestou roka práve tá jeho, do hlasovania o postup do finále tento rok organizátor zapojil nie len samotné páry, ale aj ich svadobčanov, ktorý porozprávali rôzne príbehy zo samotnej svadby. A musíme uznať, že kreativita nevestám v dnešnej dobe určite nechýba.

Súťaž Nevesta roka odštartovala v roku 2014 a je to zatiaľ jediná súťaž tohto druhu na Slovensku i v Českej republike, nakoľko je zameraná práve na vydaté dámy v danom roku. Hlavným organizátorom súťaže je portál WomanMan.sk v spolupráci so Štúdiom Škerák. Každoročne sa finálový program a vyhlásenie výsledkov koná na jednom z najväčších svadobných veľtrhov v Bratislave.

V programe sa nevesty predvedú v modeloch známej slovenskej dizajnérky Jenny Jeshko, odhalia príbeh, ako ich manžel požiadal o ruku a nakoniec sa predvedú v svadobných a spoločenských šatách salónu Giovanna. Organizátori  poňali túto súťaž ako nie klasickú Miss, a preto sa aj tento rok budú víťazné nevesty dekorovať kvetinovými členkami značky Soraya Design. Programom bude sprevádzať známy hudobný virtuóz Marco Rajt.

Vyhlásenia súťaže sa môžu zúčastniť všetci, ktorí 10. februára 2017 navštívia obľúbený Svadobný veľtrh v bratislavskej Inchebe od 16:00.

A toto je finálová 10-tka:

1. Ľubica Erdelyiová

2. Jana Noskovičová

3. Andrea Babiarová

4. Lucia Olšovská

5. Dominika Šmigollová

6. Martina Jendrišáková

7. Kristína Pavelková

8. Lenka Čiripová

9. Romana Vančo

10. Veronika Kazíková

 

Foto: archív neviest

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan