Móda|19.09.2016|07:24
Ktoré kúsky si môžete preniesť z leta do jesene?

Oficiálne sa leto končí už o pár dní a pravdepodobne skončia aj tropické teploty. So zmenou počasia by mala nastať zmena aj vo vašom šatníku. Okrem toho, že sa musíte obliekať teplejšie, nemusíte vyhodiť svoje obľúbené letné kúsky. Skúste ich skombinovať tak, že sa budete cítiť sviežo aj počas upršaných dní.

Ak chce byť trendy aj počas jesene, jednoducho si nechajte a obliekajte svoje letné kúsky, ktoré doplňte o pár sezónnych doplnkov. Výhodný pre vás môže byť aj nákup v letných výpredajoch. Za výhodné ceny si môžete zaobstarať parádne kúsky v čase, keď krajinu sfarbí jesenné lístie. Viete, čo je trendy?

Rifľové šaty

Keď ste si v lete zamilovali rifľové šaty, nesmúťte. Tieto šaty sa dajú využívať počas celého roka. V chladnejších dňoch si na ne hoďte teplé pončo a obujte si vyššie štýlové čižmičky. Budete vyzerať úžasne.

Teplákové maxi šaty

Počas horúcich dní ste si určite obľúbili dlhé bavlnené šaty. V kurze sú stále a stačí, keď ich doplníte perfektnou koženou bundou a teplými topánkami, hoci aj na nízkom podpätku.  Nezabudnite ani na štýlové doplnky, náhrdelník, či ruksak.

Skladaná sukňa

Kruhová sukňa so záhybmi a vyšším pásom vytvorí krásnu ženskú postavu. Môžete si ju obliekať aj do upršaných dní, ale doplňte ju o veselé kúsky, napríklad tričko s potlačou. Nezabudnite ani na koženú bundu a čižmičky.

Pletený sveter

Veľmi trendy sú aj pletené svetre, ktoré majú spustené rukávy. Maxi sveter používajte k obtiahnutým rifliam a tielku, aby sveter vynikol a zbytočne ste si opticky nezväčšovali postavu. Samozrejme nezabudnite ani na čižmy na vyššom opätku.

Tielka

Udržať si dovolenkový mod môžete aj vďaka farebným  tielkam. Stavte na overenú kombináciu džínsov a saka, v ktorých sa budete cítiť trendy a sviežo. Touto klasikou nikdy nič nepokazíte. Samozrejme nesmú chýbať doplnky, výrazné náušnice, či decentná šatka.

 

Ali

Foto: weheartit.com

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan