Vzťahy|20.03.2015|00:04
Láska na celý život? Dopracujte sa k nej týmito cestičkami

To, či vaša láska vydrží na celý život vám nepovie nikto. Nevieme to ani my, ani veštica a možno ani vy. Je to stále riziko. Ale krásne riziko.

Takmer v každom článku sa točíme okolo toho, čo robiť, aby láska vydržala. Nedá sa povedať, čo stopercentne platí, všetko sú ale rokmi overené a vyskúšané veci, ktoré vzťah posilňujú. Aj tieto cestičky vedú k lepšiemu vzťahu.

Už na začiatku kašlite na veľké očakávania. Keď sa zamilujete, vidíte človeka v tom najlepšom svetle, mnohokrát cez ružové okuliare a máte s ním do budúcnosti veľké očakávania. Dokonalý muž neexistuje, rovnako ako žena, o tom ani nemusíme hovoriť. Ale mať veľké oči, stále na niečo čakať, to vzťah len zabíja.

Komunikujte telom. Nejde len o sex, ale najmä o objatia, bozky, dotyky. Keď si denne vymeníte aspoň dva tri bozky, nezabudnete na pusu na rozlúčku a pri zvítaní. Je to veľmi dôležité. Rovnako ako úsmevy.

Hľadajte to spoločné.  Namiesto toho, aby ste krízy riešili radikálnym rozchodom alebo rozvodom, skúste hľadať to, čo vás spája a je medzi vami spoločné. Pozorujte, čo je na ňom/nej pekné, prečo ste sa do seba zamilovali.

by Diamond, zena.pravda.sk

foto: tumblr

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan