Móda|22.06.2015|10:46
LÁSKA NA PRVÝ DOTYK

….alebo, čo odporúča módny návrhár Richard Rozbora  pre blížiace sa letné dni...

 

Zamilovala som sa! No aké originálne!!! Zamilovať sa v máji! Už počujem, akoby mi s miernym údivom hovorila hlavná predstaviteľka kultového filmu Diabol nosí Pradu – Meryl Streep. Ale ja som sa naozaj zamilovala. Do hodvábu.

Už ste zažili ten báječný pocit, keď v horúcom letnom počasí sa chladivý ušľachtilý hodváb dotkne vášho tela, pohladí hebkú opálenú pokožku a privinie sa, aby zvýraznil krásu ženských kriviek ? Hodváb je láska na celý život, nikdy nesklame. V zime príjemne hreja a v lete chladí, dokonca upokojuje pokožku. A pristane každej tvári.

Módny návrhár Richard Rozbora, profesionál a odborník na ženskú módu, ponúka vo svojich kolekciách modely z tejto jednoznačne najkvalitnejšej látky. Veď sa mu ani nemôžeme diviť, že sa vyzná. Odporúča ženám to najlepšie a najkvalitnejšie, pretože on sám má jedno z najlepších vzdelaní v tomto odbore a rokmi si to overil dlhoročnou prácou v profesii módneho návrhára doma a aj v zahraničí. Ako hovorí, „ prirodzená krása ženy sa najvýraznejšie, vo všetkých jej podobách, ukáže práve v lete. My, muži, milujeme jemnú provokatívnosť, nežnú zmyselnosť, pôvab, šarm a tajomný náznak sexualiy. A práve hodváb dokáže podčiarknuť všetky tieto ženské prednosti …...„

 

Aj tohtoročnú letnú kolekciu, špeciálne odprezentovanú na 10. BMD, vytvoril opäť v štýle mestskej módy s filozofiou Slow Fashion. Vo vzdušnej, krehkej, pastelovo nežnej, do určitej miery extravagantnej, ale najmä štýlovej a veľmi ženskej kolekcii, sú skoro rozprávkové modely, ktoré akoby sa nosili samé. Oslovujú ženy bez vekového ohraničenia a nechýbajú ani letné spoločenské šaty, primerane odkrývajúce ramená a chrbát, široké nohavice, moderné hodváne „tepláky“, ľahučké - mierne transparentné blúzky so sámikmi a riasením na rukávoch, ale aj s vreckami, letné plisované sukne či vzdušné saká s veľkou možnosťou kombinovania. Väčsina modelov sú vyrobené z hodvábu, s perfektným strihovým riešením, a precíznym prepracovaním. Richard Rozbora sa pohral sa aj s farbami – od bielej, off white, jemnej pudrovej, ružovej s doplnením sviežej zelenej. Nezabudol ani na kvetinový motív, tentokrát to bol hodváb s potlačou tulipánov. Tieto nádherné šaty sa vinuli aj celou kampaňou pred a počas BMD.

 

Módna tvorba Richarda Rozboru nie je totiž len ilúziou, ale je to reálna mnohostranná móda, využiteľná práve pre svoju nadčasovosť na rôzne príležitosti pre všetky vekové kategórie. Mnohé z modelov sú vyrobené aj vo viacerých veľkostiach. Blúzky, sukne, šaty, kostýmy, rôzne bundičky, nohavice, plášte, kabáty, či spoločenské šaty a svadobné šaty – to je celá škála nositeľných modelov, ktoré dizajnér tvorí spolu s jeho pracovným tímom v bratislavskom ateliéri. Všetky modely sú určené ženám, ktoré zbožňujú jemný nádych luxusu a extravagancie, ale nechcú pôsobiť vyzývavo. Dostupné a aj cenovo prijateľné sú v partnerských butikoch na Slovensku.

Viete, že Richard Rozbora BA (Hons) tvorí svoju originálnu módu pod rodinnou módnou značkou ROZBORA COUTURE. V  prvom rade ponúka krásu, eleganciu, nositeľnosť, ktorá pristane ženám rôzneho veku. Čo je potrebné zakryť je zakryté v  nenásilnom, jemne erotickom zvýraznení siluety, pričom pozornému oku neujde inšpiratívny detail, čisté línie, profesionálne spracovanie. Dokonalý strih, ale najmä vysoká kvalita vypracovania, nádherné látky, niektoré z nich s exkluzívnym poskytovaním pre tvorcu, sú hlavné benefity tejto módnej značky. Precíznosť vypracovania je taká dôsledná, že dáma by najradšej ukázala svoje oblečenia aj z rubu, nielen z líca.

 

www.rozbora.com

facebook.com/RozboraCouture

youtube.com/RozboraCouture

instagram.com/RozboraCouture

 

foto: Robert Rozbora

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan