Media|22.09.2018|19:21|VIDEO
 

Keď pred 30-timi rokmi Arnold Schwarzenegger v tajomnej džungli porazil mimozemského Predátora, nikto nemohol tušiť, že sa raz vráti.

Na návrat klasiky akčného žánru sme sa tešili všetci, hoci s patričnou dávkou rešpektu. Veď Predátor za svoju filmovú exitenciu porazil už kadekoho, napríklad aj slávneho Votrelca. V novom filme Predátor: Evolúcia sa vesmírni lovci vracajú na zem a sú silnejší a a inteligentnejší než kedykoľvek predtým. Zachrániť Zem sa rozhodne partia bývalých vojakov a jedna mladá evolučná biologička. Podarí sa im to?


O tom sa prišli do kina Cinema City Aupark počas slávnostnej premiéry presvedčiť viaceré známe osobnosti. Hneď pred kinom ich postrašil naozajstný Predátor. Pod realistickým kostýmom sa skrýval Martin Ziman, cosplayer, ktorý si celú masku vlastnoručne vyrobil. Trvalo mu to „len“ trištvrte roka. Medzi osobnosťami, ktorí si nenechali újsť nielen fotku s Predátorom, ale aj skvelú atmosféru kinosály SUPERSCREEN, boli napríklad mladé herecké hviezdy Gregor Miler a Oliver Oswald, speváčka Natália Hatalová, Martin Nikodým, Dasha „Mamba“ Šarkozyová s priateľom tanečníkom Tonym, či youtuberi Matej Zrebný, LucyPug a PatraBene a Martin Hirner (Doke TV). Klasika v novom šate ich nadchla! Ak sa chcete aj vy dozvedieť, ako dopadne najnovší súboj Predátora s človekom, film Predátor: Evolúcia, určite zamierte do niektorého z kín Cinema City, kde si ho môžete pozrieť vo všetkých formátoch, vrátane 3D, 4DX a SUPERSCREEN.

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan