Media|02.08.2018|13:42
Let´s go to the beach: McArthurGlen Designer Outlet otvára brány letného Late Night Shoppingu už 23. augusta

Nákupy až do 23:00, fantastická ponuka až do výšky -80%, nové značky a dovolenková atmosféra

Summer Feeling a nákupná zábava: McArthurGlen Designer Outlet Parndorf vás pozýva dlhý letný večer s nákupmi v príjemnej atmosfére. Populárny Late Night Shopping sa uskutoční 23. augusta, a až do 23:00 bude možnosť objaviť najnovšie módne trendy a vylepšiť svoj šatník novými kúskami.

So skvelými ponukami a zľavami až do výšky 80% v luxusných, voľnočasových a dizajnérskych predajniach ako Karl Lagerfeld, Furla, Adidas, Patrizia Pepe, Aigner, Coach a ďalších sa splnia vaše nákupné sny.

Nové značky: Marc Cain, New Balance und Columbia

V McArthurGlen Designer Outlet Parndorf sa tešia z prílivu nových značiek: obľúbené predajne New Balance a Columbia sú v centre len chvíľu, ale na 23. augusta si pripravili špeciálne ponuky. Počas Late Night Shoppingu bude otvorený už aj Marc Cain, nový obchod plný krásnych estetických doplnkov, ktorý otvára predajňu v polovici augusta.

A v neposlednom rade, na Late Night Shoppingu nájdete množstvo zliav až do výšky 80 percent. "S novými medzinárodnými značkami sme opäť rozšírili našu ponuku. Som mimoriadne potešený, že našim návštevníkom môžeme ponúknuť ešte väčší výber trendových značiek a veľa sprievodného programu až do 23:00," hovorí Mario Schwann, riaditeľ strediska McArthurGlen Designer Outlet Parndorf.

Hurá k moru : zábava pre veľkých aj malých

Motto Late Night Shoppingu „Beach and Surf“ prináša do centra pocit prázdnin. Oddychová zóna s piesočnatou plážou, slnečníkmi, ležadlami sľubujú skutočný oddych. Energiu doplníte v gastronomickej ponuke Food Truckov a veľkým výberom zmrzliny v Eis Greissler. Spoločné chvíle radosti zábavy môžete zachytiť na spoločných fotografiách. Letnú náladu doplnia aj hudobné čísla v podaní Sci-Fidelity-Orchestra a Jazzophonike. Kopec zábavy čaká aj na najmenších návštevníkov – práve v letnom počasí si užijú vonkajšie ihrisko najlepšie!

 

foto: McArthurGlen Designer Outlet Parndorf

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan