Cestujeme|26.08.2015|15:10
Leto ešte nekončí!

Hoci júlové a augustové horúce dni strávené (dúfame) pobytom na slnku a pri vode pomaly, ale isto, odzneli, neznamená to, že letu už musí byť koniec! Prečo si ho trochu nepredĺžiť?

September nesie so sebou všetky výhody, aké si len výletník môže priať – pekné počasie, vyhriate more a pláže, na ktorých sa už nik nemusí tlačiť tak, ako keď je sezóna v plnom prúde. A to najlepšie? Na pobytoch zarezervovaných last minute ešte aj výrazne ušetríte! Pokiaľ len máte možnosť, vyberte sa nachytať posledný bronz a zarezervujte si last minute v Chorvátsku s jeho tisícročnou kultúrou a históriou. Krásna príroda a pláže, panoramatický výhľad na hory priamo z hotela... no čo viac si v čase, kedy sa pracovný a školský zhon rozbieha na plné obrátky, priať?

Cestovná kancelária Globtour vám ponúka bohatú ponuku osvedčených turistických rezortov. Rovnako ako Chorvátsko vám doporučujeme last minute v Albánsku, krajine, ktorú sa určite oplatí navštíviť aspoň raz za život. Uvidíte, ako vám vaši kolegovia budú závidieť opálenú pokožku a zrelaxovanú myseľ!

 

Nech vám to jazdí...


Keď už však naozaj nastane čas zanechať za sebou obdobie dovoleniek a vrátiť sa k svojim každodenným povinnostiam, pokúste sa aspoň spríjemniť si cestu do práce tak, že sa náležite postaráte o svojho štvorkolesového miláčika. Chcete si užiť maximálne pohodlie bez toho, aby ste sa museli sústavne naťahovať so starou, nesediacou autorohožkou, ktorá počas jazdy robí všetko možné, len nezostane tam, kde má? Tento problém rýchlo a hravo vyriešite s ponukou stránky www.sglcars.sk, kde si zaručene vyberiete nové autorohože – nezáleží na tom, akú značku auta máte, vďaka bohatej ponuke výrobcov vám sglcars pomôže vybrať odolnú a kvalitnú rohožku priamo na mieru. A do práce sa vám hneď pôjde príjemnejšie...

 

foto: globtour.sk; sglcars.sk

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan