Showbiz|07.03.2016|10:14
Luxus, elegancia a francúzska móda

Speváčka Mária Čírová pripravila pre svojich fanúšikov pred vydaním nového albumu jedno netradičné prekvapenie.

Pôvabná matka dvoch detí predstavila špeciálnu  kolekciu fotografii, ktoré ju zobrazujú v roly módnej ikony. Snímky vznikli koncom februára v historických priestoroch bratislavského Primaciálneho paláca.

"Fotili sme prvú sériu promo fotiek k môjmu novému singlu, ktorý predstavím fanúšikom už čoskoro. Zo spolupráce s V&E Fashion sa teším, prežili sme vďaka foteniu veľmi príjemný deň", pochválila sa speváčka.


„Pri fotografovaní prevládala prevládala uvoľnená a priateľská atmosféra,“ opísala fotografka Nina Skalíková, ktorá si popovú divu postavila pred objektív. Podľa jej slov zvládla speváčka rolu modelky bezchybne. Samozrejme chýbať nemohol obľúbený klavír.

„A popri tom sme mali aj súkromný koncert, jednoducho radosť s ňou spolupracovať,“ usmievala sa fotografka. Autorka hitov ako Búrka, Chýbaš alebo Na Dosah zažiarila v červenom overale, ktoré zvýraznil jej ženské krivky.

Rovnako i koktejlové čierne šaty a a kožený top. Ženskosť a zároveň hravosť zvýraznil jedinečný zelený kabát.  Všetky outfity z dielne francúzskej módnej značky Waggon Paris.

„Všetky modely sa vyznačujú originálnymi strihmi, ktoré sa prispôsobia postave,“ vysvetlila Dominka Grejtáková z butiku V&E Fashion. Ten ako jediný u nás ponúka štýlové francúzske modely, v ktorých speváčka pózovala.

O tom, že sa Márii Čírovej darí svedčí nielen jej najnovší módny editoriál, ale aj nominácia do top 3 v prestížnej ankete Osobnosť televíznej obrazovky 2016. „Ďakujem za vašu veľkú podporu, veľmi si to vážim a strašne moc sa teším,“ napísala pôvabná speváčka v nedeľu na Facebooku.

Mária Čírová sa do povedomia verejnosti prvý raz dostala víťazstvom speváckej súťaže Coca-Cola PopStar v roku 2008.

V tom istom roku jej vyšiel aj prvý album Búrka, s ktorým sa tiež zapojila do národného kola súťaže Eurovízia 2009. Svetové finále jej však tesne ušlo, v hlasovaní napokon skončila na štvrtom mieste.

Rodáčka z Trnavy má na konte druhú štúdiovku Na dosah (2011), v decembri predstavila svoj Vianočný album.

Produkcia:

Model: Mária Čírová
Foto: Nina Skalíková
MUAH: Barbora Yurkovic
Šaty: V&E Fashion

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan