Móda|23.10.2018|19:18
MALÉ ZMENY PRE VEĽKÉ VECI – VYMEŇ FARBU PANČUŠIEK

Zmeníš pohľad na vec. Zaflirtuj si s farbami.

Predstavte si dress code v práci, poprípade pracovný pohovor napríklad aj do banky. Sukňa, tá je in vždy. Blúzka alebo obyčajný top – nepokazí nič. Svetrík a sako, so vzorom, bez. Zemitá farba alebo len jednofarebné. Priesvitný lak na nechtoch, v ušiach drobné náušnice. K tomu čierne, či telové pančuchové nohavičky. Možno nuda – no niektoré inštitúcie si na podobnej prezentácii potrpia. Je to v poriadku. 

...vymeňte farbu, zmeňte pohľad – pre podvečerný nadhľad pri poháriku vínka, poprípade na popracovnom hosstesingu...

Je to také jednoduché. My ženy máme toľko zbraní a keď máme krásne nohy – treba ich zvýrazniť. 

....stačí nám aj toaleta a pár červených pančušiek v zálohe...

Sme skúsené ženy? Sme. Sme inteligentné? Sme. Myslíme prakticky. Áno. Poďme sa pohrať s našimi darmi. A peknými nohami. Keď nestíhate zmenu oblečenia, nechce sa vám so sebou do práce nosiť ďalší outfit navyše, do kabelky si k potrebnej hygienickej výbave pribaľte jedny červené pančuchové nohavičky. 

....nepôsobia „gýčovo“ pri dress code z banky, z officu, či z recepcie, pretože tam je outfit jednoduchý...

Svojou farbou a štýlom vykonajú prácu za celú zmenu outfitu. Podtrhnú extravaganciu a štýl mierne flirtujúcej dámy na hosstesingu alebo dievčat pri poháriku „šardoné“, ktoré si vyrazia oddýchnuť na posedenie po profesnom nasadení v „dusnom“ prostredí kancelárie. Bez pochvaly neodídete – to vám tím redakcie WomanMan magazine zaručuje. Možno sa zadarí aj nejedno pozvanie. Ženy, využime svoje dary. Vtedy sa nám darí! 

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: www.tumblr.com

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan