Móda|20.04.2015|21:33
METALICKÝ OUTFIT VĎAKA EVERYDAY TATTOO

Tetovanie patrí určite k nezameniteľným doplnkom originálneho looku – najmä, ak je na zreteľne viditeľnom mieste. Dodajte outfitu trochu „metalu“ vďaka novému hitu leta 2015, dočasnému metalickému Everyday Tattoo!

Zažíva boom v slnkom zaliatej Californii, no pod kožu  alebo skôr na kožu, sa dostáva aj niektorým slovenským celebritám. Krásu a fantáziu nového metalického tetovania objavila i modelka a moderátorka Soňa Skoncová.

KAŽDÝ TÝŽDEŇ ORIGINÁLNY OUTFIT VĎAKA EVERYDAY TATTOO

Toto metalické tetovanie vydrží približne 4 až 6 dní. Všetko to závisí od miesta, kde si tetovanie zvolíte a následnej starostlivosti. Ak túžite, aby tetovanie vydržalo čo najviac, pozor na mydlá, telové mlieka a STOP dajte pílingu. Tieto prípravky by mohli nový metalický hit veľmi rýchlo znehodnotiť.

ŽIADNE TETOVACIE SALÓNY, IDE TO AJ BEZ NICH

Metalický fashion doplnok si ľahko nanesiete na pokožku bez pomoci odborníkov. Pamätáte si ešte na malé „tetovačky“ zo žuvačiek? Tak pri tomto metalickom tetovaní je aplikácia úplne rovnaká. Na suchú a odmastenú pokožku priložte tetovanie a pridržte na ňom vlhkú handričku cca pol minúty. Následne odstráňte povrchový vlhký papier a tetovanie prejdite veľmi jemne vlhkou handričkou. Na jeho odstránenie Vám postaći detský, kokosový, či olivový olej.

EVERYDAY TATTOO JE PRE KAŹDÉHO A VŠADE

Je netoxické a vhodné pre každého. Vyhýbajte sa mu iba v prípade, ak máte príliš citlivú pokožku a takisto aj miestam v oblasti v okolí očí.

Kam si ho dať? Na bežné nosenie, na výnimočné príležitosti – párty, disco, žúry, na dovolenkový pobyt pri mori. Zaléží od Vás a od výberu druhu Everyday Tattoo. A Vy budete výnimočná. Everyday Tattoo je MUST HAVE doplnkom každej fashionistky. Dodá outfitu originalitu a štýl. Keď Vám už začné liesť na nervy alebo sa nehodí k dnešnému výzoru, ľahko a bez bolesti sa ho zbavíte.

INŠPRIRÁCIE A KOMBINÁCIE BEZ HRANÍC

Everyday Tattoo pôsobí ako šperk. Ako vytetovaný luxusný šperk. Nepotrebujete už žiadne náhrdelníky alebo náramky. Obrovské možnosti a nekonečné variácie Everyday Tattoo Vás dostanú.

Nový metalický hit už pomaly ovláda sezónu 2015. Má ho každá, ktorá  má štýl a vkus. Ktorá vie, čo je v trende a neuknikne jej žiadna fashion vychytávka. A Everyday Tattoo je rozhodne vychytávkou, ktorú musíte skúsiť.

 

Redaktorka: Monika Pekarovičová, http://www.mmagazin.sk/

Foto: Tumblr, http://www.mmagazin.sk/

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan