Blogy|pilatova|31.01.2015|10:03|GALLERY

Škandinávsky dizajn, škandinávske jedlá, škandinávska architektúra, vidiek, ľudia, škandinávski zarastení blonďáci, lesy, umenie, počasie. Škandinávska móda! Sen.

Akoby v poslednej dobe všetky cesty viedli do Škandinávie.  A nie je sa čo čudovať. Raz darmo, severský štýl je pojmom sám o sebe. Nejakým spôsobom je vo Švédsku väčšina populácie akoby živým zobrazením fashion editoriálov.  


Niekto vraj niekedy povedal, že inšpiráciu netreba hľadať  na prehliadkovom móle, ale priamo pod ním. Tam je totiž zmes všetkého, čo prehliadkové móla kedy dali v tom správnom mixe štýlov a osobných preferencií. Lebo človek dokáže oblečením prejaviť svoju osobnosť, či dokonca oblečenie mnohokrát hovorí za neho. A tak teda inšpirácia na nás nekričí len z módnych časopisov, prehliadok či fashion magazínov. Stačí otvoriť oči, prejsť sa po ulici a nasávať atmosféru módnej prehliadky live.

 

Áno, áno, vieme, že na Slovensko trendy prichádzajú pomalšie a poznáme všetky tie reči o tom, ako je Slovensko pozadu. Ale aj vďaka značkám ako je ELLOS sa môžete ľahšie a rýchlejšie priblížiť práve ku Škandinávií, a to rovno do Švédska.

Presne odtiaľ totiž pochádza značka, ktorá sľubuje vysokokvalitnú módu pre každého. Všetky tie krikľavé farby, prehnané vzory, nezmyselné nápisy na tričkách a vyťahané tepláky vám idú hore krkom? Máte radi jednoduchosť, minimalizmus, čisté línie a potrpíte si aj na kvalite materiálov? Toto ponúka na svojich stránkach stilago.sk pod značkou ELLOS.

A ak sa vám obdarúvanie pod vianočným stromčekom málilo, nájdete tu niečo aj pre mužnejšiu polovičku či ukričané, no rozkošné detiská.

Ale úplne najlepšie na tom je to, že sa do značky ELLOS oblečiete (a obujete - áno, ELLOS robí aj topánky) na voľný čas, do práce, na oslavu či večierok. A za sumu, nad ktorou nemusíte plakať.

No čo dodať? Fakt sen!

 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan