Móda|31.01.2013|15:24|GALLERY
Miss Slovensko 2013: Ktoré krásky zabojujú o titul?

Luciána Čvirková z Trebišova, Simona Mudráková z Nitry, Karolína Chomisteková z Oravského Podzámku, Alica Hoffmannová z Vlkanovej, Martina Brejová z Prešova, Júlia Laššáková z Oravskej Jasenice, Jasmina Hodermarská z Košíc, Veronika Záteková z Banskej Bystrice, Simona Geršiová zo Spišskej Novej Vsi, Nikoleta Duchoňová z Trebatíc, Nikola Babjaková z Vlkanovej a Barbora Lučivjanská z Popradu. To je finálová dvanástka najkrajších Sloveniek, ktoré zabojujú 14. apríla 2013 o titul Miss Slovensko 2013.

Po náročných januárových kastingoch a semifinále poznáme definitívne zloženie finálovej dvanástky najkrajších Sloveniek, ktoré sa tento rok prihlásili na súťaž Miss Slovensko 2013. Ako nám prezradila riaditeľka súťaže Miss Slovensko Magdaléna Šebestová, výber nebol ani tento rok ľahký. "Tento rok máme asi najmladšiu finálovú dvanástku v histórii Miss," dodala Šebestová. Najmladšie súťažiace majú 18 a najstaršie 21 rokov. Zaujímavosťou je aj to, že kým minulý rok bola vo finále prevaha Bratislavčaniek, tento rok sa do najužšieho výberu nedostala ani jedna kráska z hlavného mesta. Podľa riaditeľky súťaže však nie je dôležité odkiaľ dievčatá sú, ale aké sú.

Finalistky súťaže majú už za sebou prvé stretnutie s novinármi, na ktorom svoje dokonalé telá predstavili v kolekcii holandskej značky DOLLY by Le Petit Tom módnej návrhárky Anne-Marie van Dijk. 

Kým sa dozvieme, ktorá z nich získa titul Miss Slovensko, dievčatá uvidíme nielen na dvoch sústredeniach, ale aj 23. februára počas módnej prehliadky Chateau Fashion Night v romantickom kaštieli Chateau Földváry, z ktorej výťažok poputuje na konto nadácie Daniely Hantuchovej. 

Finálový večer sa uskutoční už tradične v Bratislave, 14. apríla 2013 a na víťazku okrem atraktívnych cien čaká aj postup na finále súťaže Miss World.

FINALISTKY MISS SLOVENSKO 2013:

 

1. Luciána Čvirková

vek: 19

mesto: Trebišov

výška: 178 cm 

znamenie: rak

 

2. Simona Mudráková 

vek: 19

mesto: Nitra

výška: 178 cm 

znamenie: rak

 

3. Karolína Chomisteková

vek: 19

mesto: Oravský Podzámok

výška: 176 cm 

znamenie: strelec

 

4. Alica Hoffmannová 

vek: 18

mesto: Vlkanová

výška: 176 cm

znamenie: býk

 

5. Martina Brejová

vek: 18

mesto: Prešov

výška: 176 cm

znamenie: baran

 

6. Júlia Laššáková

vek: 18

mesto: Oravská Jesenica

výška: 176 cm 

znamenie: blíženci

 

7. Jasmina Hodermarská

vek: 19

mesto: Košice

výška: 172 cm

znamenie: kozorožec

 

8. Veronika Záteková

vek: 20

mesto: Banská Bystrica

výška: 172 cm

znamenie: baran

 

9. Simona Geršiová 

vek: 19

mesto: Spišská Nová Ves

výška: 172 cm

znamenie: škorpion

 

10. Nikoleta Duchoňová

vek: 19

mesto:Trebatice

výška: 171 cm

znamenie: kozorožec

 

11. Nikola Babjaková

vek: 21

mesto: Vlkanová

výška: 170 cm 

znamenie: ryby

 

12. Barbora Lučivjanská

vek: 21

mesto: Poprad

výška: 170 cm

znamenie: škorpión

 

Michal Bartek

foto: FORZA

holandská značka DOLLY by Le Petit Tom módnej návrhárky Anne-Marie van Dijk, modely nájdete na www.dadoo.sk. O obuv sa finalistkám postarala talianska značka Fiorangelo o celkovú vizáž renomovaná kozmetická značka GOSH a kadernícky tím pod vedením hairstylistu Petra Sýkoru z Pierot Exclusive. holandská značka DOLLY by Le Petit Tom módnej návrhárky Anne-Marie van Dijk, modely nájdete na www.dadoo.sk. O obuv sa finalistkám postarala talianska značka Fiorangelo o celkovú vizáž renomovaná kozmetická značka GOSH a kadernícky tím pod vedením hairstylistu Petra Sýkoru z Pierot Exclusive. 
 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan