Media|24.10.2017|18:21
Mobile Kasíno - je to rovnaké ako na počítači?

Viete, že ste vstúpili do modernej doby, keď máte mobilné kasíno v mobilnom telefóne. Všetci sme sledovali s úžasom príchod mobilného veku a väčšina z nás je stále celkom prekvapená pokročilými grafikami a hrami, ktoré možno hrať aj na obyčajnom mobilnom telefóne alebo zariadení.

Vďaka tomu je len trochu menej prekvapujúce, keď sa dozviete, že veľa online kasín teraz ponúka svojim zákazníkom možnosť užívať si hry prostredníctvom mobilného zariadenia, ale stojí za to zistiť si rozdiely medzi mobilnými a online verziami.

 

Pohľad na online kasíno

Poďme skočiť priamo doprostred problému a uvedomme si, že primárnym rozdielom medzi online kasínom a mobilným kasínom je množstvo pamäte, ktorú môže softvér využiť. To je spôsobené prostým faktom, že mobilný telefón a počítač sú radikálne odlišné vo veľkosti a schopnosti.

Priemerný stolný počítač bude vždy mať dramaticky väčšie množstvo pamäte pre využitie softvéru kasína. Preto je zvyčajne možné vykonávať väčšinu "administratívnych" funkcií na účte iba prostredníctvom počítačového pripojenia, nie mobilného.

Napríklad povedzme, že máte účet v online kasíne. Pravidelne vykonávate vklady pomocou kreditnej karty, ale namiesto toho ste sa rozhodli použiť svoju platobnú službu online. Ak chcete túto funkciu zmeniť na svojom účte, pravdepodobne to nebude k dispozícii prostredníctvom mobilnej platformy, čo môže byť spôsobené tým, že kasíno uznalo potrebu menšieho a rýchlejšieho stiahnutia mobilného softvéru.

Keby zahrnuli všetky funkcie do mobilnej verzie kasína, zabralo by to obrovské množstvo priestoru v telefóne, spomalilo hry a funkcie a malo by to veľmi málo skutočného využitia.

 

Problémy s pamäťou

Problém s pamäťou je tiež dôvodom, že mnoho hier dostupných v počítačovej verzii softvéru kasína je tiež väčšia. Napríklad online kasíno môže mať pre registrovaných hráčov k dispozícii desiatky a desiatky slotových hier, ale mobilné verzie im môžu dovoliť len veľmi obmedzený počet hier vzhľadom na množstvo pamäte potrebné k ich spusteniu.

Nezabudnite, že mobilné hry budú mať rovnaký dobrý vzhľad a špičkovú grafiku ako online verzia a že sa budú prepájať prostredníctvom mobilného pripojenia so servermi kasína. To umožňuje jednotlivcovi hrať všetky hry v "reálnom čase", vrátane zadávania a výhier svojich stávok.

Hry, ktoré majú plne interaktívne funkcie, ako sú pokrové herne a blackjackové stoly, budú fungovať aj týmto spôsobom. To ukazuje, koľko miesta by hry mohli spotrebovať na niečom tak malom ako mobilné zariadenie, a prečo sú kasína nútené skutočne obmedziť čo ponúkajú.

Keď hovoríme "obmedziť", neznamená to, že verzie pre mobilné telefóny nie sú ako kasíno online. Len si uvedomte, že vždy tam bude rovnako vzrušujúci poker, blackjack, ruleta, sloty, Keno a ďalšie. Hráči si môžu skutočne vychutnať veľa svojich obľúbených zážitkov odkiaľkoľvek, keď prijmú stiahnutie kasína do mobilu.

 

foto: pixabay.com

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan