Vzťahy|23.02.2015|22:56
Mokrý orgazmus môže dosiahnuť každá!

Áno dámy, vieme. Mnohé ste ešte ani nezažili klasický vnútorný orgazmus a už vás nabádame na ten mokrý. Ale, je to výzva! Najmä preto, že ho môže dosiahnuť naozaj každá žena. Mokrosť je len sprievodný jav, ktorý sa dostaví.

Najskôr sa na to musíte psychicky nastaviť vy sama vo svojej hlave. Lebo orgazmus nie je len telesná záležitosť. U ženy ide v prvom rade o uvoľnenie a o to, aby bola nastavená na to, že to jednoducho príde.

Môže ho mať každá- neexistujú ženy, ktoré by ho nemohli mať. Všetko je to o hlave a o tréningu. Každá má v tele systémy, ktoré orgazmus spúšťajú. Len ich treba nájsť.

Čo je vlastne ženský mokrý orgazmus? To isté, čo majú muži, čiže ejakulát, majú aj ženy. Je číry alebo aj biely, bez vône a zápachu a je produkovaný Skeleho žľazami, ktoré sú veľmi blízko ústia močovej trubice. Preto tesne pred vyvrcholením s ejakuláciou majú ženy pocit, že chcú močiť.

Ako ho dosiahnuť? Dráždením spomínaných Skeleho žliaz. Je to vlastne toľko ospevovaný bod G. Skôr, ako to však vyskúšate s partnerom, skúste si to sama. Vibrátorom, prstami, čímkoľvek čím sa tam dostanete. Vyžaduje si to viac tlak ako trenie. Najľahšie to ide prstami.

Skúste tieto polohy- veľmi dobrá je na to poloha odzadu alebo jazdecká, ktorá umožňuje priamu stimuláciu bodu G.

Nejde o to, koľko toho z vás vyjde- aj keď zanecháte len mokrý fliačik, práve ste dosiahli mokrý orgazmus. Nemusíte toho zo seba dostať toľko, čo chlap. Ide o ten pocit.

By Diamond, zena.pravda.sk

foto: velvet.hu, tumblr

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan