Móda|10.04.2015|18:09
MUST HAVE: ARMY STYLE

Stavte to na army maskáč. Rozbaľte to na jar s vojenskými nohavicami, sukňami, tričkami, blúzkami, alebo doplnkami. Maskáče už nepatria iba vojakom!

Vyrazte do slnečných jarných ulíc nahodená ako vojačka. Vojačka, ktorá vie, čo sa nosí. Slová fashion a štýl jej nie sú cudzie. Práve naopak – army style je trendom tejto sezóny.

MASKÁČOVÁ POTLAČ SPESTRÍ OBYČAJNÝ OUTFIT

„elegantný army style“

Maskáčovej potlače sa rozhodnete obávať nemusíte. Vášmu výzoru neuškodí a podčiarkne aj elegantný štýl. Vyskúšajte napríklad maskáčovú sukňu. V kombinácii s lodičkami a neutrálnym vrškom je úžasným outfitom do práce, či na večeru. Alebo sa rozhodnite pre army blúzku, k nej zase zvoľte čiernu sukňu, alebo čierne obtiahnuté nohavice a opäť štýlové topánky na vysokom podpätku.

Správna voľba a krok k modernej elegancii.

 „sexi army style“

Čo tak obliecť si army džínsy, k tomu top a vysoké topánky. Milovníčky pohodlnejšej obuvi, vytiahnite zo šatníka tenisky. Bude to ležérne, nebude to vulgárne a bude to sexi.

Alebo zvoľte pohodlné army šaty. Na ulici sa stanete neprehliadnuteľnou. Aj taký je sexi army style, ktorý je „in“.

„športový army style“

Maskáčové legíny, kraťase a teplákové súpravy. Vďaka nim zažiarite vo Vašom obľúbenom fitness centre, alebo pri rannom behu. Určite sa za Vami obhliadne nejedno sexi oko športovca. Maskáčová potlač sa výborne hodí na športový outfit. Staňte sa vo fitku drsnou dámou, ktorá maká a zároveň vie, čo sa k nej dokonale hodí aj pri tvrdom tréningu.

Elegancia, štýl, vyzývavosť a šport. Taký je hit sezóny – army style. Na prvý pohľad určený iba pre vojakov. No skúste k nemu prihliadnuť bližšie a prídete mu na chuť. Skombinujte neskombinovateľné a vytvorte fashion outfit - v hlavnej úlohe s army style-om.

 

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: Tumblr

 

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan