Móda|05.04.2015|18:53
MUST HAVE: SIEŤOVKA

Známa taška našich babičiek. Našlo sa v nej miesto pre všetko. Na malý nákup aj pre ženské drobnosti. Sieťovka dostala vo fashion zelenú! Stala sa must have doplnkom každej nákupnej maniačky. Nový moderný dizajn, ale predsa stará klasika.

Výnimočná pre jej všestrannosť

Dnes už nie je sieťovka iba taškou na mlieko a chlieb. Jej dizajn – rôzne farby, vzory, veľkosti – prináša široké spektrum možností.

…štýlová s potravinami…

Áno, na nákupy ju budete využívať asi najčastejšie. Do štýlovej sieťovky sa zmestí každodenný nákup, ktorý si tentokrát neponesiete domov v nudnej plastovej taške. Kvalitná sieťovka je nielen moderná, ale aj praktická. Je omnoho pevnejšia ako plastové “igelitky” z obchodu. Pamätáte si na tú scénu zo známeho amerického filmu Sám doma? Kevin si kráča ulicou s plnými nákupnými taškami…a zrazu…”igelitky” nevydržia ťarchu nákupu a je to vonku. Možno sa to niekedy stalo aj Vám.

Pri sieťovke sa tejto malej humornej nepríjemnosti obávať nemusíte.

…na pláž je ako stvorená…

Je ideálna na pláž alebo na kúpalisko.

Vyrazte so sieťovkou v lete k vode! Nahádžte do nej uterák, krém na opaľovanie, slnečné okuliare, obľúbené letné čítanie a všetko, čo potrebujete. Zmestí sa tam toho veľa. Vyberte si letný typ so žiarivou farbou a so sieťovkou na pláži zažiarite!

Ekologický fashion kúsok do ruky

Nielen, že štýlovo vyzerá, jej nosením správite čo-to aj pre životné prostredie. Žiadne plastové tašky, ktoré vydržia roky. Roztrhajú sa, zahodíte ich, ale stále sú tu. Je ich viac a viac. Za to kvalitná sieťovka Vám vydrží dlhodobo bez poškodenia. Bez umelých vlákien, žiadny plast. Vyrobená z bavlny.

Oživte módne hity starých materí. Sieťovka s nákupom zažiari. Je v trende, je ekologická, je štýlová. Musíte ju mať!

 

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: sashe.sk

 

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan