Fénix sa každému okamžite spojí s mytológiou. Vtáka s týmto menom nájdete v gréckej, egyptskej a aj čínskej. Jedného takého má aj Slovensko.

Štúdio Fénix si pred tromi rokmi dalo bájneho vtáka do svojho názvu. Možno aj preto, že keď opustíte jeho priestory, budete sa cítiť ako znovuzrodení. O to všetko sa totiž v tomto štúdiu postará vyškolený personál a, samozrejme, služby, ktoré ponúka. V skratke by sme mohli povedať, že na bratislavskej adrese nájdete masáže a relax, prístrojové ošetrenia a skrášľovacie ošetrenia. O všetkom dôležitom sme sa porozprávali s marketingovou manažérkou Janou Mihálikovou, ktorá úzko spolupracuje s členmi svojho tímu: manažérkou salónu Zuzanou Vavrovičovou, masérom Michalom Csiszárom, kozmetičkou Ivetou Magovou a špecialistkou na permanentný make-up a 3D mihalnice Petrou Mundiovou. V ponukovom liste štúdia nájdete veľký výber kozmetických ošetrení, skrášľovacích procedúr a masáží. Aj veľmi obľúbenej shiatsu, ktorá sa vykonáva v sede, cez oblečenie a zoberie vám len 20 minút času. Pomocou kvalitných a vyhľadávaných prístrojov vás v Štúdiu Fénix zbavia celulitídy, rozšírených cievok, pigmentových škvŕn, akné či nežiaduceho ochlpenia. Medzi prístrojmi nechýbajú ani tie, s ktorými sa vykonáva 3D fotoomladenie a rádiofrekvekcia. Prístroje Bodyka a LPG vám zase pomôžu v boji s nadbytočnými kilami, no krásnu postavu môžete získať aj v špeciálne pripravených zoštíhľujúcich programoch. Pre milovníkov pohybu je k dispozícii pilates, ktorý zlepšuje pohybový systém, udržiava telesnú kondíciu, zdokonaľuje koordináciu pohybov a správny postoj tela. Novinkou je pilates pre budúce mamičky, keďže počas tehotenstva trpia hlavne chrbát a nohy, ktoré toto cvičenie posilní bez švihov, rovnako spevňuje panvové dno a upravuje dýchanie. Pilates pre budúce mamičky je prispôsobený všetkým trom trimestrom.

 

Štúdio Fénix víta všetkých, ktorí túžia po kráse, relaxe a dobrej kondícii každý pracovný deň od 8:00 hod. do 20:00 hod, v soboty od 9:00 hod. do 16:00 hod. Všetky dôležité informácie o konkrétnych procedúrach, ošetreniach a službách získate na www.studio-fenix.eu alebo na telefónnom kontakte 02/208 50 109.

 

by Nikoleta Kováčová

Foto: Štúdio Fénix

Video: Nikoleta Kováčová

 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan