Vzťahy|19.01.2015|21:56
Na týchto päť miest sa radšej na prvé rande nevyberte!

Chystanie sa na prvé rande vie dať poriadne zabrať. Najmä dámam. Snažia sa byť v ten deň krásne, očarujúce a sexy. Muži zase vymýšľajú, kde nový objav vziať, aby sa niečo nepokašľalo. Tu je päť miest, na ktoré naozaj radšej nechoďte.

Keď chcete, aby bolo prvé rande podľa vašich predstáv, vyhnite sa týmto miestam:

Rodinná oslava- to je miesto, kde novú možno vašu budúcu lásku určite neberte. Iste by sa mu/jej nepáčilo, keď ho budú okukávať všetky vaše sesternice, bratranci, tety, ujovia, babičky, dedkovia. Z toho by ste sa veľmi rýchlo vydesili aj vy.

Jeho byt- hneď na prvom rande nemusíte o ňom vedieť všetko. Keď vás vezme domov, to už akoby ste rovno šli do jeho postele. Dosť intímne na prvé stretnutie.

Luxusná reštaurácia- pokiaľ na ne nie ste zvyknutí, tak tam radšej ani nechoďte. Nebudete sa cítiť úplne vo svojej koži, možno budete nervóznejší a nie celkom sami sebou. A to na toho druhého nemusí dobre pôsobiť. A možno ani nebudete vedieť, ktorá vidlička sa na čo používa...

Športový zápas- ak vás chce zobrať na jeho obľúbený zápas s tým, že sa skvele zabavíte, lenže vy mu až tak neholdujete, rovno povedzte nie. On sa bude zabávať, piť pivo a vychutnávať si každú minútu a vy sa budete tváriť, že vás to baví tiež. Alebo nebudete. Preto radšej buďte prirodzená a povedzte, že to nie je dobrý nápad.

Jeho obľúbený podnik- ani to nie je bohviečo. Ísť niekde, kde ho všetci poznajú, kde má veľa kamarátov, kde je hluk a vy sa vôbec nepočujete. Vyberte neutrálne miesto, kde to bude príjemné pre oboch.

by Diamond, zena.pravda.sk

foto: pinterest

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan