Beauty & Health|23.05.2017|18:20
Na zdravie

Nie pohár vína, ale dávka odbornej starostlivosti

Vyrieši neuropatické bolesti, odstráni kožné výrastky a chĺpky na celom tele.

...život v znamení diabetes...

Choroba, ktorá sprevádza životom mnohých. Jednej tretine z nich dala však niečo navyše. Okrem „všedných“ komplikácií prináša aj príznaky neuropatie. Stratu citlivosti končatín rozhodne netreba brať na ľahkú váhu. Cez mravčenie, brnenie, bolesti na predkoleniach a nohách až po vážne problémy vedúce ku strate končatiny. Správnou prevenciou pomôžeme prekonať neuropatické bolesti.Vďaka včasnej diagnostike od algeziológa MUDr. Ireneusza Przewlocki-ho, PhD. bude nastavená kombinácia medikamentóznej liečby pre úľavu od bolesti.

...keď trápia telo a dušu kožné výrastky...

Odstránime kožné výrastky s Ryant Clinic. Darujte si zdravie a krásu. Postrehli ste na tele, nie príliš bežné výčnelky? Môže ísť o estetickú maličkosť, ale aj o zdravotný problém. Ak neriešite práve bradavicu, fibrómy, míliá a pod., to ešte neznamená, že ste „zahojení“. Nech Vás tie iné nezmýlia. Existujú aj výrastky známe pod názvom cornu cutaneum, ktoré sú prejavom určitého druhu rakoviny kože. Len sa prosím nezľaknite. Dajte si ich preskúmať dermatológovi. Všetko okamžite ujasní.

...keď to dobre dopadne a telo je nezhubné...

Výrastok bezpečne odstránia v Ryant Clinic. Buď sa ho zbavia chirurgicky, CO2 excíziou, či laserom. Vždy so starostlivosťou a citlivosťou, ktorú si zdravie a telo zaslúži.

...odstránenie kozmetických nedostatkov...nech žijete pokojne bez zbytočných chĺpkov na tele...

Odporúčame laserovú epiláciu opäť na Ryant Clinic. Tu sa dozviete viac o trvalej redukcii nechceného ochlpenia. Navždy bez „neho“. Epilácia zbaví nežné telá chĺpkov spolu s korienkami. Pre hladké nohy, telo pripravené pre vykrojené bikiny, jemné podpazušie a pre pokožku nad perami ako z hodvábu. Na Ryant Clinic sa o to postarajú s najmodernejším laserom na trhu. Frakciovaný LED diódový laser – pre optimálne výsledky, bezpečne a bezbolestne. Komfort, ktorý neponúka každý! Tu sa preň rozhodnite!

Život nie je ako z rozprávky. No ak ste zatúžili po rozprávkovo zdravom a krásnom tele – bez bolesti a estetických nedostatkov - zvoľte sa do správnych rúk. Výber týchto kliník neoľutujete.

 


Redaktorka: Monika Pekarovičová

foto: iStock.com

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan