Media|04.07.2017|17:47
Najrockovejší festival v Europe zožal obrovský úspech

Miesto, kde sa každý môže odviazať a zažiť nezabudnuteľné zážitky – v tomto duchu sa niesol tento ročník Harley-Davidson Open Road Festivalu na Balatone.

Posledný deň tohto jedinečného festivalu si mohli zúčastnení užiť nezameniteľnú atmosféru výjazdu motoriek, kde motorkári absolvovali okružnú jazdu pri jazere Balaton. Milovníci rýchlej jazdy sa v sobotu presne o 12:00 vydali na okružnú jazdu, kde ľudia z okolitých dedieniek vítali vyše 10 000 zúčastnených motorkárov s úsmevom na tvári a mávali im z davu aj deti aj dospelý.

Večerné koncerty obľúbených skupín ako Kowalsky meg a Vega a legendárnej maďarskej skupiny EDDA rozprúdili poriadny žúr až do rána.

Čerešničkou na torte bolo vyhlásenie víťaza súťaže na konci večera, kde sa jeden šťastlivec stal novým majiteľom prekrásneho vozidla Harley-Davidson Street Rod. Ako sám prezradil jeho prvá cesta bude na ďalší motorkársky festival, ktorý sa bude konať v Rakúsku.

Na rôznych stanovištiach si každý našiel svoju obľúbenú hutnú na ktorú mohol tancovať až do rána bieleho.

Týmto končil 4-dňový pamätný festival v Maďarsku na ktorom sa zúčastnilo vyše 15 000 ľudí z celého sveta.

Harley-Davidson Open Road Festival aj ďalší rok prinesie mnoho noviniek, prekvapení a hlavne kvalitné motorky. A dovtedy ako organizátori vyhlasujú „Feel the Freedom!

 

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan