Culinary|07.10.2018|10:01
Najzábavnejší horoskop?

Buenoskop od Kinder Bueno

Tiež vás fascinuje tajomstvo zverokruhov? Chcete zistiť, ako na tom ste s energiou a ako sa vyvíjajú vzťahy s rodinou a priateľmi? Prečítajte si horoskop, ktorý inde nenájdete, a zabavte sa s Kinder Buenoskopem!

 

Urobte si chvíľu pre seba a vychutnajte si svoje Kinder Bueno s jedinečným horoskopom. Či už ste znamenie  - citlivý rak, tvrdohlavý býk, či dvojtváry blíženec rozhodne siahnite po tejto lahodnej oblátke s mliečnou a lieskovcovou náplňou ukrytej pod jedinečnou polevou z mliečnej čokolády. Stačí vybrať to správne balenie s vaším znamením na obrázku a môžete sa začítať do zábavného Buenoskopu vo vnútri!

 

Počas maškrtenia sa môžete inšpirovať v mnohých smeroch - každé Kinder Bueno prináša jeden konkrétne zameraný Buenoskop, ktorý sa týka určitej životnej oblasti. Lákavé tajomstvo zverokruhu navyše určite poteší nielen vás, ale aj vašich priateľov a blízkych. 

Darujte im klasickú alebo bielu variantu Kinder Bueno a spoločne sa inšpirujte predpovediami, ktoré sa skrývajú vo vnútri!

 

 

O spoločnosti Ferrero

Ferrero Group je globálna spoločnosť v súkromnom vlastníctve rodiny Ferrero. Jej história sa začala písať v roku 1942 v severotalianskom meste Alba, kde si zakladateľ spoločnosti Pietro Ferrero počas druhej svetovej vojny otvoril malú cukráreň. Na výrobu lákavých a cenovo dostupných výrobkov začal používať lieskové oriešky z miestnych zdrojov. Spoločnosť sa v priebehu rokov rozrástla a stala sa jedným z popredných výrobcov sladkostí v Európe a zároveň jednou z najväčších   na svete. K portfóliu spoločnosti patria vedúce značky na trhu ako je napríklad Nutella, Tic Tac, Ferrero Rocher, Kinder Surprise a Kinder Bueno.

 

foto: Ferrero Group

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan