Showbiz|26.02.2019|15:00|VIDEO
“…náš POSLEDNÝ TANEC trvá dodnes”

 “POSLEDNÝ TANEC“ spojil tanečníkov z celého Slovenska. Majself tak skladbou oslávil svoje 10-té výročie vzťahu!

 

Po dlhej dobe sme sa dočkali nového songu od rapera Majselfa, ktorý tentokrát prekvapil spojením štýlu reggae a hip-hopu. Skladba “POSLEDNÝ TANEC” dostala aj tanečný vizuál od režiséra Dušana Krajčoviča za asistencie profesionálnych tanečníkov.

Už v decembri ohlásil Majself, že v máji vyjde dlhoočakavný album, na ktorom budú rôzne hudobné aranžmá, takže nepôjde len o songy ladené jedným štýlom ako sme boli doteraz zvyknutí. Song “POSLEDNÝ TANEC” v produkcii SickKing Records - Baret nesie fanfárový refrén, ktorý s reggae prvkami v celku vyznie ako latinskoamericky pop. Názov ako aj celková myšlienka skladby je venovaná všetkým ľuďom, ktorí prežívajú prítomný okamih s osobou, ktorá im dáva energiu, ako keby to bol ich spoločný posledný tanec. “Pred 10 rokmi, keď som stretol ženu, ktorá ma dotvorila ako celok som ani netušil, že o tom niekedy napíšem skladbu. S mojou Julkou sme si prešli rôznymi obdobiami, ale stála pri mojich všetkých rozhodnutiach a činoch, podporovala ma, a predovšetkým mi dávala a dáva skutočnú emóciu. Skladbou “POSLEDNÝ TANEC” chcem vyjadriť obdobie, ktoré sme spolu vtedy prežívali, kedy nášmu vzťahu okolie neprialo, šírili sa nezmyselné reči, ohováranie…ale aj napriek tomu sme to ustáli a nedali si “posledný tanec”, práve naopak! Doslova sme roztancovali náš vzťah presne ako profesionálni tanečníci vo videkoklipe”, hovorí samotný Majself.  


V klipe si dali vystúpenie Old School Brothers, Old School Brothers_girls, The Slovak Waackers, Sangrenueva, Noirdc, Dajana Andova / Dorothy. Celkový vizuál sa nakrútil v nádherných, historických priestorov v Tomášove, v Art Hotel Kastiel.

Viac info:

YT -  https://www.youtube.com/watch?v=RbltFcHlU2o

ITUNES: https://apple.co/2E4IdSl SPOTIFY: https://spoti.fi/2Tg1l9u

 

INSTAGRAM - 

https://www.instagram.com/majself_neptun/

https://www.instagram.com/juliasvehlovamakeupa

https://www.instagram.com/dusankrajcovic/

 

FACEBOOK -    

https://www.facebook.com/Majself/            

Album TRIP  - https://shop.rukahore.sk/majself

 

Zdroj: PR MANAŽÉR JANA TRELLOVÁ

 
Video 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan