Móda|16.09.2016|13:10|GALLERY
Naučte sa štýlovo nosiť trendy workery!

Odkedy začali nosiť celebrity ako Beyonce alebo známa modelka Cara Delevingne štýlové čižmy tzv.workery, sa stali tieto trendy a pohodlné čižmy najväčším hitom zimného ročného obdobia. Jednoduché klasické topánky vedia doladiť váš dokonalý fashion outfit na jednotku.

Neviete ako ich nosiť? My vám poradíme!

Čižmy inšpirované americkou značkou Timberland, ktoré sa vyrábajú už od roku 1973, sa veľmi rýchlo ujali vo svete módy. Na prvý pohľad sa vám môžu zdať ako čižmy navrhnuté pre mužské pokolenie, ale ženy vedia tieto boty nosiť s gráciou a štýlom. Kto kedy tvrdil, že pohodlná a funkčná obuv nemôže byť súčasťou trendového outfitu?

Táto sezóna ponúka bohatý výber workerov, od základných farieb až po neónové prevedenia. Skombinujte ich napríklad s úzkymi džínsami, legínami, sukňou, krátkymi nohavicami, ale aj elegantnými šatami.

Móda nepozná hranice! Neverili by ste, ako štýlovo pôsobia aj pri oblečení v štýle biznis: oblečte si klasickú bielu košeľu, kaki priliehavé nohavice, exkluzívnu kabelku a k tomu si obujte workery. Kombinácia ako vyšitá hoci aj na pracovné stretnutie.

V galérii nájdete ďalšie inšpirácie, ktoré vás navnadia na kúpu univerzálnych a špeciálnych čižiem. Rôzne prevedenia workerov nájdete aj na stránke imoda.sk.

Klaudia Fiolová
foto @imoda.sk, Instagram

 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan