Vzťahy|09.03.2015|10:56
NAZRITE MU „POD NOHAVICE“ A ZISTITE, ČI ZA TO STOJÍ!

Nemusíte zájsť zase až tak ďaleko a vyzliecť ho do naha. Nech Vás „milo“ prekvapí inokedy. Teraz je čas pozrieť sa na jeho „spoďáre“. Tie prezradia o nich veľa...

NAŠLI STE HO V TRENÍRKACH?

Máme na mysli, tie voľné, v ktorých sa mu „všetko topí“, také čo niekedy odhalia aj nechcené. Toto spodné prádlo zvyknú nosiť skôr konzervatívnejšie tipy. Ale nájdete ich aj na úplnych ingnorantoch. Je im jedno, čo majú na sebe - pokrčenú košelu, či špinavé nohavice. Sú radi, že hodili na seba aspoň tie staré trenky. Na tomto kuse spodného prádla im vôbec nezáleží.

Voľné trenírky radi nosievajú aj muži, ktorí obľubujú pohodu, voľnosť, slobodu a uživajú si život. Sú čestní a priami. Takí sú chlapi s trenírkami pod ďžínsami.

 

NAŠLI STE HO V OBTIAHNUTÝCH BOXERKÁCH?

Toto obopínajúce sexi prádlo zvyknú na seba hodiť kreatívni muži. Vedia, čo sa nosí. Módu a štýl majú v krvi ... a aj pod nohavicami. Je dobre oblečený nielen tam dole, ale aj zvonka. Uhladený look, pekná košeľa a módny sveter – to mu nie je cudzie. Chce sa páčiť. A páči sa ... sám sebe aj ženám.

NAŠLI STE HO V SLIPOCH?

 

Slipy tú boli, sú aj budú. V chlapských skriniach sú stále. A ktorí muži si ich radi „navlečú“? Zarytí konzervatívci. Zdržanliví a upätí muži, ktorí maju radi klasiku. Žiadne zmeny uňho nečakajte. Sú to stále tipy – v šatníku i v živote. Tak, ako to bolo kedysi, je to aj teraz a bude to aj odteraz.

NAŠLI STE HO V TANGÁCH?

 A bol to šok! Tak toto teda nie, alebo žeby áno?! Je to iba recesia, alebo to tento chlap predomnou myslí skutočne vážne?! Zo srandy ho kúpi partnerovi možno iba jeho milovaná. Nájdu sa aj takí, ktorí to s touto bielizňou myslia naozaj vážne a „svoje tangáče“ by nevymenili.Podobajú sa slipom. Vpredu zakryjú, čo majú a vzadu ukážu toho  zasa viac. Keď si nahodia tento „okulahodiaci“ kus bielizne prezdradia o sebe aj to, čo asi nechceli. Pravdepodobne máte pred sebou narcisa, ktorý sa rád predvádza a dokazuje si svoju mužnosť malým obtiahnutým prádielkom. Myslia si, že nad nich niet – alebo si to chcú aspoň nahovoriť a v skutočnosti im potrebná dávka sebavedomia chýba.

Trénirky, boxerky, slipy, či tángá? Čo na sebe má? Pozrite sa mu „na zúbok“ a buďte na jasnom. Je to ten pravý, alebo nie?! Spodné prádlo Vám to napovie...

 

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: TUMBLR

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan