Vzťahy|24.02.2015|23:10
Neodolá vám! Ženy, ktoré sú pre mužov atraktívne

Tak, aké ženy sa mužom páčia? Samozrejme, že každý chlap je iný a nedá sa to zovšeobecniť, ale sú isté vlastnosti, ktoré na ženách páni veľmi ocenia.

Sebavedomé- vystupovanie, vlastný názor a správny pocit sebaistoty. Nebuďte šedé myšky a ukážte, čo je vo vás a že ste si vedomé vlastných kvalít. Netreba to ale preháňať a tváriť sa ako majster sveta. Zdravé sebavedomie je však to, čo mužov priťahuje.

Vzdelané- nemusíte mať hneď dve vysoké školy a rozumieť sa do kvantovej fyziky. Avšak vnútorná krása sa meria aj vzdelaním. Žiadne bezduché frázy, hlúpe otázky (aj keď tie sú niekedy rozkošné). Skrátka, aby ste vedeli, kde je sever.

Úspešné- tak ako úspešní muži priťahujú ženy, funguje to aj opačne. Pokiaľ páni vidia, že máte rady svoje zamestnanie, robíte ho dobre a posúvate sa vpred, budú na vás hrdí.

Usmiate- úsmev a smiech je afrodiziakum. Muži milujú ženy, ktoré sa smejú a majú dobrú náladu. Nie vždy je to možné, ale keď ste večne zamračená, nič sa vám nechce a len odvrkujete, doslova ho tým odplašíte. Nikto nechce tráviť čas s človekom, ktorý berie energiu.

Ženy v červenej- červená priťahuje. Je to farba vášne, lásky a túžby. Dodáva ženám sexepíl. Keď ho budete zvádzať, určite v červenej.

By Diamond, wanda.atlas.sk

foto: tumblr

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan