Móda|01.02.2013|11:26|GALLERY
Netradičný Valentín

Ste so svojou láskou už nejaký ten piatok a neviete akým darčekom ju prekvapiť? Ak aj vy oslavujete Valentína, máme pre vás niekoľko skvelých nápadov, o ktoré sa s nami podelili naši čitatelia. Láska sa dá dokázať viacerými spôsobmi, presvedčte ste sami.

Na vlnách

Najkrajšieho Valentína som zažila pred tromi rokmi. Milujem všetko talianske, preto sa ma priateľ Miro rozhodol prekvapiť výletom do Ríma. Presne štrnásteho februára. Tešila som sa ako malé dieťa, aj keď som nebola absolútne pripravená. Nasadli sme do auta s malým kufrom, v ktorom okrem spodnej bielizne, ponožiek a pyžama nebolo vôbec nič. Načo, veď máme jeden druhého. Ako sme tak míňali malebné talianske dedinky, zrazu priateľ prudko odbočil. Nevšimla som si nápisy na tabuliach, až tesne pred cieľom. Venezia. Benátky. Od vzrušenia som takmer nedýchala. Prvýkrát som do seba vdýchla trochu vzduchu, až keď sme vystúpili z auta. Tá nádhera sa nedala opísať. Blúdili sme po malých uličkách, ochutnávali miestne špeciality, užívali si chladného februárového počasia popretkávaného slnečnými lúčmi. Zrazu mi Miro zaviazal oči. Pár minút ma poslepiačky viedol dolu schodmi až sme sa ocitli na niečom, čo sa stále kolísalo. Loď. Dala som si dolu šatku z očí a v gondole kľačal on s malou škatuľkou. Zmohla som sa iba na slzy a jednoduché, ale zato najkrajšie ÁNO. Zvyšok si viete domyslieť. Krásna romantická plavba, spoločné hodiny v aute a nasledujúce nádherné dni strávené v Ríme. Výlet, ktorý mi zmenil život, priniesol úžasné manžela, a teraz aj rozkošného syna, ktorého môžem už tri mesiace držať v náručí.

 

Iba lano a ON

Ani náznakom nedal na sebe vedieť, že by sa malo niečo diať. Valentína neoslavujeme. Ja som pre neho takisto nič nepripravovala. Roman však mal iné plány. Po náročnom pracovnom dni som bola rada, že mám konečne aspoň sobotu na leňošenie. On ma však skoro ráno zobudil a zmaril všetky moje plány. Zrazu som bola v teplákoch, sedela v aute a nechápala prečo a kam ideme. Stále hovoril o nejakom stretnutí s priateľmi, ktoré z akéhosi nevysvetliteľného nemohlo absolútne počkať. Napokon sme zaparkovali na odľahlom parkovisku mesta a vybrali sa popri lesnej cestičke, ktorá viedla na čistinku. Zrazu sa predo mnou objavilo pole a uprostred neho teplovzdušný balón. Pri ňom už pobehoval priateľom kolega s manželkou a ďalší priatelia. „Prekvapenie,“ radostne zvolal môj Roman. Nezmohla som sa na slovo, iba som sa zvítala s ostatnými a po pár minútach šoku nastúpila do balóna. Strach okamžite opadol, keď ma moja láska chytila za ruku a pošepla do ucha: „Krásneho Valentína.“ Potom už nasledovali vzrušujúce dve hodiny letu s krásnym výhľadom a perfektnou spoločnosťou. Keďže som však pre moju polovičku na revanš nemala nič pripravené, sľúbila som mu, že ďalší rok niečo strelené určite vymyslím ja. Čo poviete na bunjee jumping?   

 

 

by WM

FOTO: INTERNET

 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan