Media|26.06.2019|11:12
Neuveríte, čo majú spoločné sexi Adam Levine a charizmatický John Legend

Dvojicu známych hudobníkov Adam Levine a John Legend pozná zrejme každá žena. Napadlo vás ale niekedy, že podobne ako mnohé mamičky, aj oni dvaja robia to, čomu sa mnoho mužoch bráni? Nová kolekcia Pampers Pure Collection ponúka perfektné riešenie pre rodičov, ktorí hľadajú sortiment plienok a obrúskov, ktorý je inšpirovaný a odvodený z prírody, bez kompromisov vo funkčnosti. Práve tieto plienky si zamilovali aj bábätká Johna Legenda, Chrissy Teigen a Adama Levinea. Prebaľovanie je nutná vec každého rodičovstva. Väčšinou však táto práca ostáva na mamičky. Máloktorý muž môže povedať, že svoje dieťa prebaľuje rád. V prípade charizmatického Johna Legenda a lámača ženských sŕdc Adama Levinea je to však úplne inak. Obaja sa s radosťou nechali nahovoriť na to, aby svoje ratolesti prebalili priamo pred kamerou. Neveríte? Tu máte dôkaz!

https://www.youtube.com/watch?v=S9A9Uw9e2p8

 


Plienky Pampers Pure Protection sú vyrobené z prvotriednej bavlny, celulózy a rastlinných materiálov, ktoré pochádzajú z cukrovej trstiny a sú neuveriteľne mäkké a šetrné k detskej pokožke. Navyše, sú zdobené roztomilou potlačou zvieratiek ako sú lamy, leňochody, vydry a psíky corgi. Pure Protection majú všetky výhody, ktoré očakávate od plienok Pampers: až 12 hodín pocitu sucha, aby sa dieťa počas noci nebudilo, unikátnu absorpčnú vrstvu Heart Quilts, ktorá zachráni aj pokakané bábätko a indikátor vlhkosti na pomoc čerstvým rodičom.

Vlhčené obrúsky Pampers Aqua Pure sú navrhnuté tak, aby poskytli rodičom utierky s maximálnym obsahom vody a zároveň vynikajúcim výkonom. Z 99 % sú napustené iba čistou vodou, zvyšné 1 % sú ľahké zložky, prísne testované, aby nenarušili pH detskej pokožky. Sú tiež vyrobené z organickej bavlny pre mäkký, bavlnený pocit.


zdroj@Procter&Gamble Company


 

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan