Móda|12.01.2015|16:14|GALLERY
NEW FACES: HAILEY BALDWIN

Mnohopočetná rodina Baldwinovcov sa môže pochváliť ďalšou vychádzajúcou hviezdou modelingu. Po stopách Ireland Baldwin (dcéra Aleca B.) sa vybrala aj jej sesternica Hailey, dcéra herca Stephena Baldwina a grafickej dizajnérky Kennyai Baldwin.

Hailey (18) si dokázala podmaniť svet doslova lusknutím prstov. Vďaka svojmu menu, slávnym priateľom a aktivitám na sociálnych sieťach sa z nej za krátky čas stala žiadaná tvár US magazínov, reklám a módnych prehliadok. Od začiatku kariéry (jar 2014) už stihla spolupracovať s magazínmi Love, Tatler, Vogue US, V Magazine a i-D Magazine,  predvádzala pre značky Topshop, Sonia Rykiel, Moschino a objavila sa vo vianočnej promo edícii magazínu Love, LOVE ADVERT 2014. To všetko za jediný rok!

Showbiznis okúzlila nielen svojou krásou, ale aj súkromným životom. Hailey je totiž veľmi blízkou priateľkou Kylie a Kendall Jennerových. V ich spoločnosti trávi skoro všetok voľný čas, ktorý rada dokumentuje na svojom Instagram účte.

V poslednej dobe ju tiež často vidieť v spoločnosti speváka Justina Biebera. Klebetí sa, že to medzi nimi poriadne iskrí...  Obaja však o svojom "priateľstve" zaryto mlčia.

Snáď o tejto kráske nepočujeme naposledy. Úspešný štart Hailey predpovedá sľubnú budúcnosť... Držíme jej palce!  

 

TR

Foto: instagram/haileybaldwin

 

 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan