Móda|18.09.2018|13:18
Newyorský módny týždeň jar / leto 2019

Ak existuje jedna zastrešujúca správa z módneho týždňa v New Yorku, je to, že móda sa mení. Svet sa tiež mení a móda nemôže ignorovať okolitý svet, najmä ak ľudia sú čoraz viac inšpirovaní, aby používali svoje vystúpenia ako formu vizuálneho protestu - od čiernych šiat až k neónovým farbám od Prada.

NY módny týždeň začal veľký a skončil veľký. Oslava 50. výročia Ralph Lauren a jeho výročna módna prehliadka bola jedným z historických okamihov. Už samotná atmosféra prostredia v Central Parku plná hviezd, kolekcia so 110 vzormi, modelky zvučných mien. Jeho päťdesiatročná kariéra je predmetom lekcie pre všetkých dizajnérov, ktorí prichádzajú po jeho boku.

Od 6. do 10. septembra 2018 Art Hearts Fashion ponúkla najrozsiahlejší program dizajnérov počas 5 dní v týždni módy a viac ako 100 medzinárodných dizajnérov a umelcov, ktorí predstavili svoje zbierky na fáze AHF. S najmodernejšou show Cotton Inc predstavujúcou Amazon & Alexa s konceptom "Pozrite sa teraz, kúpiť teraz". Art Hearts Fashion tlačil hranice tvorivosti a inovácie pre New York Fashion Week.

Prestížne podujatie sledujú so zatajeným dychom štylisti, novinári a milovníci módy z celého sveta. Módny týždeň v New Yorku sa zavŕšil a zanechal veľa vzhľadu, na ktoré bude ťažké zabudnúť. Predstavil kreativitu, energiu a sexualitu, ktorá je v New Yorku.

 

text: Elena Fedorková

foto: E.F. / NYFW

 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan